Довідник організацій
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
 • Работа в интернете (1)
 • Здоров'я спини (0)
 • літературний журнал "Дніпро" (1)
 • Ділимось поезією. (2)
 • Росла собі ялиночка (5)
 • От этого нельзя отказаться. (1)
 • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
 • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
 • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
 • Цікаві місця мого регіону (13)
 • Категорії розділу
  Екологічна організація [14]
  шкільний клуб [0]
  Проект [0]
  Дружина ОП [0]
  Екологічний ЗМІ [0]
  Хмара тегів
  Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
  Пошук
  Статистика  mail.ru

  Сегодня работали на сайте:

  Сейчас на сайте

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Вітаю Вас, Гость · RSS 08.08.2020, 19:48

  Головна » Файли » Екологічна організація

  Ассоциация "Экологическое образование"
  [ ] 12.07.2009, 13:04

  Голова АсЕкО В.І.Шелегеда. Контактна адреса: 69091, м.Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 46-А

  Телефон: (061) 224-24-71; (067) 618-61-39; E-mail: kray_zoctkum@ukr.net 


  Association of ``Ecological Education`` Contact Person: Vitaly Shelegeda
  Adress: Ulitsa Nemirovitcha-Danshenka 46-a, city of Zaporizhzhya, 69091.

  Tel.:(061) 224-24-71; (067) 618-61-39; E-mail: kray_zoctkum@ukr.net 

  26 травня 1994 року в процесі розробки перспективної міської програми «Екологічної безпеки жителів Запоріжжя на 1994-2000 роки», «народилася» нова грромадська екологічна організація - Запорізька асоціація «Екологічна освіта» (АсЕкО) - об'єднання педагогів, ентузіастів, організацій і колективів, що займаються проблемами екологічної освіти й виховання підростаючого покоління.

  Із самого початку програмна діяльність АсЕкО була спрямована на реалізацію конкретних проектів по збереженню біологічної розмаїтості, пошуку й впровадженню нових форм і методів екологічного виховання учнів, які б дозволили перебороти відчуження системи освіти від проблем сучасного світу, підвищенню ролі, відповідальності й участі підростаючого покоління в житті міста й області.

  Сьогодні до складу АсЕкО входить близько 20 екологічних дитячо-юнацьких гуртків, клубів і об'єднань Запоріжжя, Бердянська, Приморська, Чернігівського, Гуляйпольского районів області, які об’єднують біля 300 дітей і дорослих.

  Популярність у регіоні й Україні

  Щорічно Асэко проводить 2-4 екологічних проектів, які привертають увагу громадськості й фахівців, засобів масової інформації й забезпечують АсЕкО популярність, як на місцевому рівні, так і в масштабах України.  Серед них:

  2010-2011 рр. – проект «Заповідна Хортиця» - польова школа-експедиція учнівського екологічного активу Запорізької області з вивчення і збереження природної спадщини НЗ «Хортиця», видання і розповсюдження науково-популярної книги «Книга природи острова Хортиця».

  2009 р. – проект «Ми вибираємо майбутнє. Шкільний енергетичний офіс» - освітня програма з економного використання енергії і енергоресурсів, застосування нетрадиційних джерел енергії; видання науково-популярних і методичних  збірок з питань енергозбереження.

  2008 р. – проект «Рідкісні й зникаючі рослини Запорізької області» - підготовка, видання й розповсюдження науково-популярної книги з питань сучасного стану рідкісної флори Запорожжя на основі експедиційних звітів екологічних учнівських об’єднань Запорізької області.

  2007 р. – проект «Краєзнавчими стежками Запорізького краю» - підготовка 40 інструкторів дитячого туризма з різних районів Запорізької області, організація краєзнавчих експедицій з вивчення природи рідного краю, в яких прийняло участь більше 400 учнів, видання і розповсюдження навчального посібника «Щоденник юного дослідника природи» тощо.

  Це далеко не повний перелік успішних проектів АсЕкО, який розпочався у 1994 році з проекта «Три вежі» - відновлення порушених ландшафтів острова Хортиця.

  В рамках екологічних проектів АсЕкО здійснює взаємодію з Управлінням з питань екології Запорізької міськради, Державним управлінням з охорони природи у Запорізькій області, інститутом біорізноманіття МДПУ, громадськими і науковими установами Запорізької області і України.

  Друкований орган

  Асэко має своє періодичне видання - журнал «Vita - Життя» з екологічної освіти і виховання, присвячений участі школярів та молоді у збереженні природної спадщини Запорізької області.  Сьогодні це видання поширюється у навчальні заклади, бібліотеки, підприємства й установи міста й області, екоНДО України й ін. країн. За період існування АсЕкО було видано й поширено серед організацій міста й області більше 20 екологічних видань.


  Категорія: Екологічна організація | Додав: ecorezerv
  Переглядів: 1461 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1
  Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2020
  Сайт управляється системою uCoz