Довідник організацій
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
 • Работа в интернете (1)
 • Здоров'я спини (0)
 • літературний журнал "Дніпро" (1)
 • Ділимось поезією. (2)
 • Росла собі ялиночка (5)
 • От этого нельзя отказаться. (1)
 • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
 • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
 • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
 • Цікаві місця мого регіону (13)
 • Категорії розділу
  Екологічна організація [14]
  шкільний клуб [0]
  Проект [0]
  Дружина ОП [0]
  Екологічний ЗМІ [0]
  Хмара тегів
  Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
  Пошук
  Статистика  mail.ru

  Сегодня работали на сайте:

  Сейчас на сайте

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Вітаю Вас, Гость · RSS 08.08.2020, 20:27

  Головна » Файли » Екологічна організація

  Асоціація "Дитяча екологічна організація "ЛЕГІОНИ ЗЕМЛІ". м. Львів
  [ ] 12.07.2009, 13:15

   

  Голова АДЕО "Легіони Землі" Приступа Володимир Петрович.  050-315-24-63 
  067-676-82-89
  063-392-94-43
  ел. пошта
  vprystupa<>inko.lviv.ua

  Адреса: 79071 м. Львів вул. Симоненка 11/60


  ГРАМОТИ та ВІДЗНАКИ

  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій/ За І місце серед краєзнавчих експедицій зайняте в обласній заочній Першості на кращу туристсько-краєзнавчу подорож/ 1996.
  Подяка. Координаційна Рада СПОУ, Дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса/ За підготовку і проведення зльоту юних екологів України/ 1992 р.
  Почесна Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій/ За участь у І республіканських змаганнях туристів та краєзнавців України/ 1995 р.
  Сертифікат - Подяка . Інформаційно видавнича агенція «Довкілля»/ За участь у всеукраїнському зльоті юних екологів «Курчат восени рахують»/ 1994 р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За І місце у конкурсі рефератів зайняте на обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Грамота. Львівська обласна державна адміністрація, Управління освіти/ За ІІ місце в обласній заочній Першості на кращу туристсько-краєзнавчу подорож серед учнівської молоді/ 1997р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій/ За ІІ місце серед не категорійних походів, зайняте в обласній заочній Першості на кращу туристсько-краєзнавчу подорож/ 1996 р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За активну участь осередку СШ№21 в обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За активну участь осередку СШ№92 в обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За активну участь осередку СШ№94 в обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За активну участь осередку СШ№52 в обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За активну участь осередку СШ№34 в обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького 
  туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За активну участь осередку СШ№62 в обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Путівка в республіканський центр Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в м. Іршава Закарпатської області . Міністерство освіти України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді/ Як переможець в ІІ етапі туристсько-краєзнавчої експедиції «Краса і біль України»/1996 р.
  Диплом І ступеня. Міжобласне товариство Екологічна група «Печеніги»/ За великий внесок в справу збереження рідкісних рослин, що занесені до Червоної книги України та І місце у І Всеукраїнському конкурсі «Первоцвіти України»/ 1998 р.
  Диплом. «Асоціація Екоміст» всеукраїнське братство організацій що займаються екологічною освітою та вихованням, інформаційно видавнича агенція «Довкілля»/ За активну участь у І всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Чисті джерела»/ 1995 р. 
  Грамота. Управління освіти Львівської обласної Державної адміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Обласний державний еколого-натуралістичний центр/ За ІІІ місце в конкурсі – естафеті творчих звітів на обласній конференції юних екологів-краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  Путівка в Український державний еколого-натураліс-тичний центр Міністерства освіти України в м.Київ/ За значний вклад в екологічній освіті та екологічному виховані учнівської молоді у Львівській області/ 1995 р.
  Диплом. Всеукраїнське братство «Асоціація Екоміст», інформаційно видавнича агенція «Довкілля»/ За активну участь у ІІ всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Чисті джерела»/ 1997 р.
  Грамота. Міністерство освіти України, Управління освіти – Львівська міська адміністрація/ За проведену значну екологічну роботу/ 1998 р.
  Грамота. ЛОПО СПОУ «Галицьке коло»/ За підготовку і проведення Республіканського збору юних екологів «Соняшник» в с. Липівка Миколаївського району Львівської області/ 1993 р.
  Диплом І ступеня. Міністерство освіти України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді/ За І місце в ІІ етапі туристсько-краєзнавчої експедиції «Краса і біль України» за 1995-1996 рр. (напрямок «Скривджена земля») – проведення екологічної експедиції «Глиняна Наварія»/ 1996 р.
  Путівка «У древній Звенигород». Управління освіти Львівської обласної державної адміністрації, Львівсь-кий Обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді/ За ІІ місце в обласному конкурсі на кращу туристсько-краєзнавчу подорож/ 1997 р. 


  ПРИЙМАЛИ УЧАСТЬ. БУЛИ ЗАПРОШЕНІ
  1. Управління освіти Львівської облдержадміністрації, Об-ласний центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Львівський обласний дитячий еколого – натуралістичний центр/ Обласна конференція юних екологів – краєзнавців «Скривджена земля»/ 1996 р.
  2. Українська екологічна асоціація «Зелений світ», Спілка «Врятування»/ І – й з’їзд спілки «Врятування»/ 1995 р.
  3. УЕА «Зелений світ»/V-й з’їзд УЕА «Зелений світ»/1994 
  4. Тернопільська обласна організація УЕА «Зелений світ», Обласне управління у справах молоді і спорту/ Наукова конференція «Екологія і молодь»/ 1993 р.
  5. Львівська обласна рада Українського товариства охоро-ни природи/ Засідання Львівської обласної Ради Українсь-кого товариства охорони природи з нагоди 50-річчя заснування/ 1996 р. 
  6. Львівська обласна організація Партії Зелених України, Львівська обласна асоціація «Зелений світ»/ Конференція «Екологічні проблеми регіону та шляхи їх вирішення в процесі державотворення»/ 1993 р.
  7. Управління освіти Львівської міськадміністрації, Львів-ський міський дитячий екологічний центр/Екологічна гра-конкурс «Рідний дім природа–тут нам спільно жити»/1994 
  8. Український державний еколого-натуралістичний центр Міністерства освіти України/Конференція з нагоди 70-річ-ного ювілею УДЕНЦ/ 1995 р.
  9. УЕА «Зелений світ», Інформаційно-видавничий центр «Зелене досьє», Науково-інформаційний центр «Екологія. Жінка. Світ»/ ІІ Всеукраїнська конференція неурядових екологічних громадських організацій «Успішні практики поширення екологічної інформації та використання ІКТ для подолання бар’єрів між місцевим, національним і планетарним рівнями діяльності з розв’язання екологічних проблем»/ 2002р. 
  10. Регіональний Екологічний центр «РЕЦ-Київ»/ ІІ Всеук-раїнська конференція екологічної громадськості/ 2001 р.
  11.Всеукраїнське братство «Асоціація екоміст»/ Фестиваль-зліт «Курчат рахують восени»/ 1997 р.
  12. Інформаційно видавнича агенція «Довкілля», Національний екологічний центр України/ Міжнародна конференція «Діти просто неба»/ 1996 р.
  13. Міністерство освіти України, Інститут педагогіки АПН України, Український державний педагогічний універси-тет ім. Драгоманова, Львівський обласний науково методи-чний інститут освіти/ Всеукраїнський семінар завідуючих кабінетами біології обласних (міських) інститутів удоско-налення вчителів «Шляхи реалізації концепції змісту екологічної освіти»/ 1995р.
  14. Львівський обласний дитячий еколого – натуралісти-чний центр, Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», Львівське товариство української мови ім. Т. Шевченка «Просвіта»/ Екологічний марафон дитячих театральних та художніх колективів «Україна – без Чорнобилів»/ 1996 р.
  15. УДЕНЦ, Міністерство освіти України/ Всеукраїнський форум дитячих громадських екологічних об’єднань «Україна ХХІ століття в інвайроментальній освіті»/ 1999 р.
  16. Управління освіти Львівської облдержадміністрації, Центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій, Облас-ний державний еколого-натуралістичний центр/Всеукраїн-ський семінар директорів міських станцій юних натураліс-тів «Роль суспільних інституцій, батьків і громадськості у розвитку позашкільного навчання і виховання»/ 1995 р.
  17. Західний науковий центр національної академії наук України, Львівська організація хроматографічного товари-ства України, Львівський державний медичний Універси-тет, Львівський державний університет ім. Івана Франка, Івано-Франківський державний технічний університет на-
  фти і газу, БФ «Планета людей», Західний центр Українського відділення міжнародного центру наукової культури «Всесвітня лабораторія»/ І західноукраїнський симпозіум з адсорбції та хроматографії/ 1997 р.
  18. «Екодом», «Еколайн»/ Екологічні семінари «Створення сприятливих умов для співпраці екологічних організацій, що працюють в сфері освіти і інформації»/ 1996 р.
  19. Український будинок економічних та науково-техніч-них знань, Інститут експериментальної радіології Науково-го центру радіаційної медицини АМН України/ Конферен-ція «Екологічна культура та хімічна екологія в умовах радіації і техногенного забруднення»/ 1996 р.
  20. «Екоправо-Львів»/ Семінар «Правові інструменти в діяльності екологічних громадських організацій»/ 1996 р. 
  21. «Екоправо-Львів», «Високий Верх»/ Семінар по отриманню та використанню інформації/ 1996 р.
  22. Львівська облдержадміністрація, Міністерство економіки України, Програма розвитку ООН в Україні/ Громадські обговорення «Цілі розвитку тисячоліття як інструмент регіональної соціальної політики»/ 2005 р.
  23. БФ «Салюс», Фундація здоров’я Дрейфуса/ Семінар «Розв’язання проблем з метою поліпшення здоров’я»/ 2004 
  24. Всесвітня організація «Вода для людей»/ Проекти спрямовані на створення громадської підтримки у вирішенні проблем водопостачання/ 1997 р.
  25. Екологічна асоціація «Зелений рух Донбасу», Регіона-льний центр екологічної просвіти «ЕкоДонбас»/ Семінар авторів підручників, програм і методичних посібників по екологічній освіті дітей/1999 р. 
  26. Благодійний фонд «Планета людей»/ Семінар «Третій сектор та освіта»/ 1998 р.
  27. Осередок «Еколог», Екоосвітнє товариство «Карпатсь-ка школа»/ Відкрита загально шкільна міжнародна конференція учнівської молоді «Еколог-98»/ 1998 р.
  28. БФ «Екоправо-Львів», Інститут глибинної екології США/ Семінар по глибинній екології/ 2001 р.
  29. БФ «Салюс»/ Семінар «Розв’язання проблем з метою поліпшення здоров’я. Львівська ініціатива»/ 2002 р.
  30. Центр екологічної освіти молоді, Експериментальна площадка АПН України «Саксаганський ліцей»/ Всеук-раїнський екологічний фестиваль «ЕКО-2000»/ 2000 р.
  31. Державне управління екологічної безпеки у Львівській області/ Нарада з організації акції «Зелена весна»/ 1997 р.
  32. Мережа неурядових організацій «Екоправо»/ Використання правових механізмів в діяльності Неурядових екологічних організацій/ 1995 р.
  33. Український державний еколого-натуралістичний цен-тр учнівської молоді, Міністерство освіти України/ Семі-нар «Перспективи творчих об’єднань з екожурналістики і консолідація їх зусиль з навчально-виховними закладами у формуванні екологічної культури учнівської молоді»/ 1997
  34. Агентство США по міжнародному розвитку, ИСАР/ Зустріч діалог недержавних екологічних організацій США і Євразії «Екофорум Київ-95»/ 1995 р.
  35. Фонд Генріха Беля/ Підготовча зустріч для компанії «Ні новим Чорнобилям»/ 1996 р.
  36. «Екоправо Львів»/ Семінар по фондрейзингу і плануванню та проведенню кампаній/ 1995 р.
  37. Партія Зелених України/ ІІ конгрес ПЗУ/ 1991 р.
  38. Партія Зелених України/ V з’їзд ПЗУ/ 1994 р.
  39. ГО «Етра», Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»/ Зелена школа «Романтики сонця»/ 2001 р.
  40. Регіональний екологічний центр «РЕЦ-Київ»/ Конференція «Участь громадськості і процес «Довкілля для Європи»/ 2001 р.
  41. БФ «Салюс», Фундація здоров’я Дрейфуса/ Семінар «Розв’язання проблем з метою поліпшення здоров’я»/ 2004  

  СТОРІНКИ ІСТОРІЇ:
  АКЦІЇ та ЗАХОДИ
  Екологічна експедиція "Глинна Наварія – 95”
  Див. «Лісовичок» №2 за лютий 2006 р.
  Екологічна експедиція "Глинна Наварія – 2002”
  Див. «Лісовичок» №7 за серпень 2003 р.
  Екологічна конференція "Захворюваність дітей Сокальського району”
  Див. «Лісовичок» №10 за листопад 2003 р.
  Екологічний табір "ОЙКОС”
  Див. «Лісовичок» №11 за грудень 2003 р.
  Піший похід по Європі за без’ядерний світ під девізом "За Неньку Землю” 
  Див. «Лісовичок» №2 за лютий 2004 р.
  Екологічний марафон "Парки Львова – 2002”
  Див. «Лісовичок» №8 за вересень 2003 р.
  Екологічний марафон "SIX SOS –95”.
  Див. «Лісовичок» №9 за жовтень 2003 р.
  Екологічна експедиція «Західний Буг – 2004»
  Див. «Лісовичок» №3 за березень 2006 р.
  Всеукраїнський конкурс «Первоцвіти України»
  Див. «Лісовичок» №4 за вересень 2006 р.
  Про інші акції та заходи, що провела чи приймала участь АДЕО «Легіони Землі» дивись в наступних номерах «Лісовичка»
  ВИМОГИ та ЗВЕРНЕННЯ. ЗБІР ПІДПИСІВ
  1. Міжнародне звернення за без’ядерний світ з вимогами про припинення ядерних випробувань, видобутку урану, виробництва та модернізації ядерної зброї та засудженням такого виду діяльності МАГАТЕ як пропаганда і розповсюдження ядерних технологій. 1995 р.
  2. Вимога проти завершення будівництва двох ядерних реакторів на Хмельницькій (ХАЕС-2) та Рівненській (РАЕС-4) АЕС в Ураїні. 2002 р.
  3. Вимога зупинити вирубування заповідних лісів та будівництво зимового спортивного - туристичного комплексу біля підніжжя гори Говерла. 2002 р. 
  4. Вимога зупинити роботи по видобутку нафти, що проводяться компанією ЗАТ «ЛУК-ойл-ПРЕМ» на території федерального заповідника «Саратовський», розташованого в Федорівському районі Саратовської області (Росія). 2000 р
  5. Вимога до президента Франції про заборону проведення ядерних випробовувань на острові Моруроа. (Пікетування посольства Франції в Україні). 1995 р.
  6. Звернення проти будівництва високошвидкісної магістралі Москва – Санкт-Петербург, що вплине на екологічний стан Дніпра. 1997 р.
  7. Вимога, до проведення міжнародної екологічної експертизи проекту, призупинити будівництво нафтового терміналу в м. Піденний (Чорне море). 1996 р.
  8. Вимога, до проведення міжнародної екологічної експертизи проекту, призупинити будівництво транс магістрального газопроводу по дну Балтійського моря (Росія). 2006 р.
  9. Вимога зупинити винищення цінних дрохв на території федерального заказника «Семеновський» (Росія). 1999 р.
  10. Вимога зупинити вирубування дерев в парках Голосієво, Феофанія, Володимирська гірка м.Київ. 2002 р. 
  11. Вимога спрямована на захист природних комплексів Дунайського біосферного заповідника яким загрожує спорудження судноплавного каналу Дунай – Чорне море. 2002 р.
  12. Вимога зупинити вирубку лісів в охоронній зоні Луганського природного заповідника, що проводяться Кондрашевським лісництвом Станично-Луганського державного лісопромислового господарства. 2001 р.  Категорія: Екологічна організація | Додав: ecorezerv
  Переглядів: 2833 | Завантажень: 0 | Коментарі: 8
  Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2020
  Сайт управляється системою uCoz