http://agroua.net/tops/anonses.php?anid=325&year=0&type=3 час проведення: 21.10.2009 - 23.10.2009
місце проведення:
організатори: ТОВ “FGL Energy” (http://www.fgl-energy.com/) За офіційної підтримки: Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Міністерства аграрної політики України Партнери: Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України Асоціація «Укрбіоенерго»
контактна інформація: http://www.biofuelsukraine.com/
детальніше:
Україна має величезний потенціал для розвитку власного ринку біопалив, що набуває особливого значення в умовах нестабільності світової економіки, зростання цін на традиційні енергоносії та енергозалежності країни від імпорту вуглеводнів.
Одним із шляхів розв’язання енергетичних проблем є використання відновлюваних джерел енергії, збільшення виробництва та споживання біопалив. В Україні наявні всі економічні умови для виробництва та реалізації моторного біопалива: вільні площі під вирощування зернових, олійних та спеціальних «енергетичних» культур; науковий, технічний та кадровий потенціал для виробництва біопалив, зростаюча внутрішня потреба в моторному біопаливі. Все це дозволяє швидко нарощувати потужності з його виробництва.
Для реалізації потенціалу виробництва біопалива в Україні необхідно:
Удосконалити державну політику в області енергозбереження та використання поновлюваних джерел енергії, що забезпечують скорочення долі викопних енергоносіїв в паливному балансі країни. Сформувати законодавчу та нормативну базу. Розвивати максимально широку співпрацю українських й зарубіжних учасників галузі, здійснювати постійний обмін знаннями та досвідом. Ефективніше пропагувати використання біопалив та створити позитивне ставлення до біопалива. Міжнародна промислова конференція «Біопаливо. Україна – 2009» та круглий стіл «Біопаливо. Створення ринків збуту» стануть дискусійним майданчиком для обговорення комплексу актуальних питань, пов’язаних з промисловим виробництвом та використанням усіх видів моторних біопалив: біоетанолу, біодизелю, біобутанолу, біогазу, а також останніх досягнень біопаливної промисловості в Україні та за її межами. Питання створення ринкових умов для реалізації біопалива на внутрішньому ринку України стане головною темою круглого столу.
Ми створюємо умови для безпосереднього вузькопрофесійного діалогу між фахівцями та ключовими гравцями біопаливного ринку: постачальниками палива, виробниками біопалива, фермерами, промисловими компаніями, нафтовими компаніями, виробниками автомобілів, науково-дослідними інститутами, об’єднаннями споживачів!
Переваги участі у Міжнародній промисловій конференції «Біопаливо. Україна – 2009» та круглому столі «Біопаливо. Створення ринків збуту»:
Широкі можливості безпосереднього спілкування із спеціалістами та представниками біопаливного ринку. Можливість започаткування та розвитку біопаливного бізнесу. Знайомство з найсучаснішими українськими та зарубіжними технологіями та розробками. Можливості збільшення обсягів продажу та формування кола лояльних споживачів. Розширення зв’язків та контактів. Обмін досвідом та знаннями. Ключові питання конференції «Біопаливо. Україна – 2009»:
Законодавство України в сфері біопалива. Зміни законодавства ЄС. Моторні біопалива. Перспективи виробництва. Наявність та якість сировини. Нові види сировини для біопалива. Похідні продукти виробництва: шляхи використання чи утилізація? Від теорії до практики: виробництво, переробка, транспортування, умови зберігання та збут моторних біопалив. Досвідом діляться провідні фахівці. Останні досягнення у виробництві біобутанола. Виробництво біопалива 2-го покоління (лігноцелюлоза). Використання моторних біопалив. Перспективи співробітництва з нафтопереробними компаніями. Біопаливо та екологія. Круглий стіл «Біопаливо. Створення ринків збуту»:
Чи існує український ринок біопалив? Чи має Україна шанс вийти на ринок ЄС? Створення інфраструктури роздрібної торгівлі. Ціноутворення та конкурентоспроможність українського біопалива. Участь у конференції та круглому столі дозволить Вам отримати найбільш актуальну та повну інформацію про сучасний стан розвитку біопаливного сектору в Україні й за кордоном та надасть незрівнянні можливості безпосереднього спілкування з політиками та провідними фахівцями біопаливної промисловості.
|