Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту

Оновлення форуму
  • Закарпатська область (3)
  • Дом для Ваших родных (0)
  • Конференції, зїзди, семінари (38)
  • Наші печатні видання (15)
  • Релігії світу та екологічне виховання молоді (58)
  • Работа в интернете (1)
  • Здоров'я спини (0)
  • літературний журнал "Дніпро" (1)
  • Ділимось поезією. (2)
  • Росла собі ялиночка (5)
  • Категорії розділу
    Новини тільки дитячих організацій [623]
    Інші новини [186]
    Хмара тегів
    Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
    Пошук
    Календар
    «  Октябрь 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбВс
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031
    Статистика



    mail.ru

    Сегодня работали на сайте:

    Сейчас на сайте

    Онлайн всего: 2
    Гостей: 2
    Пользователей: 0

    Вітаю Вас, Гость · RSS 22.01.2025, 22:53

    Головна » 2013 » Октябрь » 3 » Вчителі вчать дітей сортувати сміття
    Вчителі вчать дітей сортувати сміття
    10:27

    Чи часто ми замислюємося над тим, що відбувається зі сміттям, який ми щодня викидаємо на смітник. З'їли цукерку, випили сік, прочитали журнал, витягли з іграшки неробочі батарейки - і все це в помийницю. Але якщо викинув якусь річ, це не означає, що вона зникла!

    Чи приживеться збір роздільного сміття в нашому місті без попередньої підготовки? Це тривалий процес формування свідомості. Для введення практики роздільного збору сміття в нашому місті потрібна тривала пропагандистська кампанія, необхідне залучення широких мас населення до роздільного збору твердих побутових відходів у місті, охоплення навчально-виховної та агітаційно-роз'яснювальною роботою дітей і дорослих.

    Фахівці Регіонального Центру Екологічної Просвіти «ЕкоДонбас» та Дитячої Екологічної Асоціації «Зелена Країна» розробили для дітей шкільного віку робочий зошит "Уроки Мудрого Сміттєвичка". Основна мета зошита - ознайомити дітей з проблемами забруднення навколишнього середовища через надмірне засмічення побутовими відходами. Посібник містить 9 занять, протягом яких в цікавій, невимушеній формі розповідається про проблему побутових відходів і надаються поради та шляхи її вирішення. Крім коротких теоретичних відомостей, кожне заняття  містить цікаві завдання, пізнавальну інформацію, корисні практичні екологічні поради. Посібник сприяє розвитку екологічного  мислення, зв'язного мовлення, здатності аналізувати і підвищує загальну культуру.

    Що б екологічна освіта і виховання були ефективними у досягненні мети формування екологічної культури, необхідна ще й відповідна підготовка педагогів з екологічним мисленням. Тому в Горлівському медичному ліцеї № 85 був організований і проведений тренінг для вчителів активних шкіл ( № 10, 13, 25, 30, 38, 40, 41, 42, 49, 54, 58, 62, 65, 73, 85), які розуміють важливість вирішення цієї проблеми і взяли за мету впровадити «Уроки мудрого Сміттєвичка» в життєву практику. 

       

    Дуже важливим є формування екологічної свідомості вчителів, тому що перша реакція деяких викладачів на запропоновану тему тренінгу була несподіваною, що це не серйозно і не дуже важливо в освітньому та виховному середовищі. Але попрацювавши на практичних заняттях, переглянувши відеоролики, обговоривши проблемні завдання, активно попрацював у групах, учасники семінару замислилися над важливістю цієї проблеми і високо оцінили, а також визнали потрібність такого робочого зошиту у школах. На допомогу вчителю учасники отримали диски з матеріалами та комплекти зошитів для шкіл на кожного учня для подальшої роботи. Цей зошит можна використовувати на уроках основ здоров'я, "Я і Україна", виховних годинах тощо.


    Сподіваємось на творчі успіхи учасників у подальшій роботі у новому напрямку з формування екологічної культури маленьких мешканців міста Горлівка.

    Категорія: Інші новини | Переглядів: 771 | Додав: Пчелка | Рейтинг: 5.0/6 |
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2025
    Сайт управляється системою uCoz