За підтримки  ІВ

«Вісник Мрії»

Проведення державної екологічної експертизи проекту - Форум
Меню сайту
Нові коментарі
Молодцы! Так держать! )

Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
 • Работа в интернете (1)
 • Здоров'я спини (0)
 • літературний журнал "Дніпро" (1)
 • Ділимось поезією. (2)
 • Росла собі ялиночка (5)
 • От этого нельзя отказаться. (1)
 • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
 • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
 • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
 • Цікаві місця мого регіону (13)
 • Хмара тегів
  Запорожье Легіони Землі конкурс екоосвіта Вестник Мечты ЗРЗ здоровье МАМА-86-Запорожье ПИТАНИЕ Запоріжжя Республика Мечта Вісник Мрії Экомарафон ВМ-НФ Республіка Мрія електронні відходи Мама-86 Живи органічно Мама-86-Запоріжжя живи органично
  Пошук
  Статистика  mail.ru

  Сегодня работали на сайте:

  Сейчас на сайте

  Вітаю Вас, Гость · RSS 21.05.2018, 11:00

  [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Форум » Збір подписів » Петиції, звернення, вимоги » Проведення державної екологічної експертизи проекту (звернення щодо розробки Пилипченського родовища гіпсу)
  Проведення державної екологічної експертизи проекту
  ПВПДата: Пятница, 09.10.2009, 07:41 | Повідомлення # 1
  800-1200
  Група: Керівник проекту
  Повідомлень: 856
  Репутація: 13
  Статус: Оффлайн
  Бажаючі можуть надіслати цей лист на адресу міністра Г.Філіпчука

  Міністру охорони навколишнього природного середовища
  України (Мінприроди) Філіпчуку Г. Г.

  ЗВЕРНЕННЯ

  З питань проведення державної екологічної експертизи проекту
  розробки Пилипченського родовища гіпсу

  Шановний Георгію Георгійовичу!

  У газеті „Галицький вісник” (Борщівський р-н Тернопільскої обл.) у травні 2009 року було оприлюднено „Заяву про екологічні наслідки діяльності за робочим проектом розробки Пилипченського родовища гіпсу” (Заява).
  Представники громадських природоохоронних організацій на місці ознайомилися з ділянкою Пилипченського родовища та мали можливість спілкувалися з мешканцями с. Пилипче.
  Щодо змісту та форми зазначеної Заяви у представників громадськості та мешканців с. Пилипче сформувалася низка запитань, зауважень, пропозицій, котрі було викладено у зверненні до Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Тернопільській області (Держуправління).
  Держуправління у листі-відповіді громадській організації ЕГО „Зелений Світ” від 19.06.09 № 2-2/2527 повідомило, що робочий проект розробки Пилипченського родовища гіпсу на державну екоогічну експертизу не надходив.

  У відповідності до ст. 11 закону „Про екологічну експертизу”, ст. 2-4 Конвенції “Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля” (Оргуська конвенція) прошу:
  1. Повідомити, чи надходив робочий проект розробки Пилипченського родовища гіпсу (Проект) на державну екологічну експертизу до Мінприроди.
  2. Якщо Проект надходив до Мінприроди:
  А). Надати представникам громадськості можливість ознайомитися з розділом ОВНС Проекту.
  Б). Звернути увагу на об‘єктивність описання соціальної ситуації у с. Пилипче у контексті реалізації Проекту, його екологічних наслідків, дотримання чинного законодавства України у процесі відведення земельної ділянки та погодження гірничого відводу підприємству-замовнику Проекту.
  В). Включити представників громадськості до складу експертної комісії з проведення державної екологічної експертизи Проекту.
  Г). Оскільки зазначена Заява не містить повідомлення про проведення екологічної експертизи, термінів її проведення, показників оцінки екологічного ризику запланованої діяльності (зокрема, впливу вибухових робіт на активність карстових процесів та стан підземних вод), натомість у ній містяться окремі неточності, доручити Держуправлінню провести перевірку об‘єктивності викладеної у ній інформації та за результатами такої перевірки поінформувати громадськість.

  Про ваші рішення та дії з даного приводу прошу повідомити у відповідності норм ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».
  Прошу Вас взяти до уваги, що це звернення направлено в рамках всеукраїнської громадянської кампанії „Дністровська екологічна хвиля”, підтриманої більш ніж 40 організаціями з 16 областей України.

  З повагою,


  vprystupa@inko.lviv.ua
   
  Форум » Збір подписів » Петиції, звернення, вимоги » Проведення державної екологічної експертизи проекту (звернення щодо розробки Пилипченського родовища гіпсу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Пошук:

  Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2018
  Сайт управляється системою uCoz