Зупиним автопробіг по заповідниках - Форум
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
 • Работа в интернете (1)
 • Здоров'я спини (0)
 • літературний журнал "Дніпро" (1)
 • Ділимось поезією. (2)
 • Росла собі ялиночка (5)
 • От этого нельзя отказаться. (1)
 • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
 • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
 • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
 • Цікаві місця мого регіону (13)
 • Хмара тегів
  Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
  Пошук
  Статистика  mail.ru

  Сегодня работали на сайте:

  Сейчас на сайте

  Вітаю Вас, Гость · RSS 10.08.2020, 21:44

  [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Форум » Збір подписів » Петиції, звернення, вимоги » Зупиним автопробіг по заповідниках (ТЕРМІНОВО)
  Зупиним автопробіг по заповідниках
  ПВПДата: Пятница, 24.06.2011, 09:23 | Повідомлення # 1
  800-1200
  Група: Керівник проекту
  Повідомлень: 856
  Репутація: 13
  Статус: Оффлайн
  200 джипів на чолі з сином Президента планують сплюндрувати кілька поліських заповідників. Допоможи зупинити!  Учасники автоперегонів по бездоріжжю, так званого „трофі-рейду”, планують протягом тижня їздити унікальними лісами та болотами Полісся та Волині. На їхньому шляху – Поліський та Рівненський заповідники, куди не можна заходити навіть пішим людям, адже це землі абсолютної заповідності. Фінішувати та святкувати перемогу джипери планують у Шацькому національному природному заповіднику.

  Серед учасників пробігу – син Президента України Віктор Янукович-молодший, який вважає, що пробіг через унікальні ліси сприятиме економічному розвиткові регіону, та Сергій Бубка, який заявив, що подібні перегони виховують справжніх патріотів країни (http://www.ukraine-trophy.com/2011/06/ukraine-trophy-2011-presskonferenciya-v-unian-smotrite-na-tv/).

  При цьому організатори не планували розказати заповідникам про свої плани. Лісничі Рівненського природного заповідника знайшли інформацію самі, в інтернеті, та зв’язалися з організаторами пробігу телефоном. У відповідь їм пообіцяли „звільнити директора та заступника директора, якщо вони будуть проти”.

  Допоможи зупинити беззаконня! Надішли листа організаторам та спонсорам пробігу та приходь на акцію протесту під час старту ралі з Хрещатика 2 липня о 10:00.  Президенту Автомобільної федерації України

  01019 м.Київ, а/с 132

  +38 (044) 404-2174  ______________________________________

  ______________________________________

  ______________________________________ (тут написати від кого і адреса)  До Вас звертається ______________________________________________________ (тут написати або як організація звертається або хто, наприклад «Громадянин України Михайло Хамленко», або «громадська організація…..»).  Шановні панове, екологам та громадськості стало відомо про те, що Ваша організація є організатором спортивно-розважального заходу „Ukraine-Trophy 2011”, під час якого важкі автомобілі проїдуть територіями об’єктів природно-заповідного фонду, а саме Поліським та Рівненським природними заповідниками та Шацьким національним природним парком.  Повідомляємо Вам, що пробіг по територіях природно-заповідного фонду шкодить природі, знищує цінні види флори та фауни, а також порушує статті 34 та 50 Конституції України, статтю 21 Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища” та Закон України „Про природно-заповідного фонду”. Адже згідно із законодавством України, навіть перебування людини на територіях природних заповідників (Поліського, Рівненського) заборонене та карається згідно з чинним законодавством, не кажучи вже про масштабний пробіг важкої техніки цінними природними територіями.  Окрім того, види дикої флори та фауни, що перебувають у природних заповідниках України, охороняються міжнародними конвенціями, зокрема, Бернською. Тому пробіг цими територіями може викликати спротив світової спільноти та призвести до міжнародного скандалу.  У зв’язку із цим просимо Вас:

  - змінити маршрут пробігу в обхід об’єктів природно-заповідного фонду,

  - у майбутньому не організовувати пробіги, що порушують Закони України.  Відповідь просимо (прошу) надати, згідно чинного законодавства, в місячний термін, надіславши на адресу: ____________________________________________ (адреса)

  З повагою,

  _______________________ (хто) підпис дата


  vprystupa@inko.lviv.ua
   
  Форум » Збір подписів » Петиції, звернення, вимоги » Зупиним автопробіг по заповідниках (ТЕРМІНОВО)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Пошук:

  Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2020
  Сайт управляється системою uCoz