Звернення організації „Екологія та соціальний захист" - Форум
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
 • Работа в интернете (1)
 • Здоров'я спини (0)
 • літературний журнал "Дніпро" (1)
 • Ділимось поезією. (2)
 • Росла собі ялиночка (5)
 • От этого нельзя отказаться. (1)
 • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
 • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
 • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
 • Цікаві місця мого регіону (13)
 • Хмара тегів
  Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
  Пошук
  Статистика  mail.ru

  Сегодня работали на сайте:

  Сейчас на сайте

  Вітаю Вас, Гость · RSS 13.04.2021, 04:05

  [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Форум » Збір подписів » Петиції, звернення, вимоги » Звернення організації „Екологія та соціальний захист" (щодо знищення рекреаційної зони у м. Херсон)
  Звернення організації „Екологія та соціальний захист"
  ПВПДата: Четверг, 08.08.2013, 11:00 | Повідомлення # 1
  800-1200
  Група: Керівник проекту
  Повідомлень: 856
  Репутація: 13
  Статус: Оффлайн
  http://politcom.org.ua/?p=2560
   
  Тимчасово виконуючому обв’язки

  міського голови Бережній З.Я.

  Прокурору міста Херсона

  м. Херсон вул. Тираспільська, 5 –а

   Херсонському міжрайонному

  природоохоронному прокурору

  м. Херсон вул. Залаегерсег, 14

  Начальнику інспекції державного

  архітектурно-будівельного контролю

  Херсонської області

  Херсон, ул. Кременчугская, 69

   Начальнику Державної інспекції

  сільського господарства у Херсонській області

  м. Херсон вул. Комсомольська, 15-а

   Підготовка цього звернення в першу чергу зумовлена тим, що останнім часом з боку органів місцевого самоврядування та органів влади взагалі не вживаються заходи, щодо виконання свої прямих обов’язків по захисту інтересів територіальної громади та держави нагляду за дотриманням законності, зокрема, в сфері екології та земельного законодавства. Зазначена бездіяльність веде до знищення зелених зон, парків, скверів. Вражає безцеремонність «землекористувачів», які захоплюють земельні ділянки, зводять самовільно будівлі та ще й звертаються до компетентних органів за всілякими дозволами, щоб врешті решт узаконити результати своєї самочинної діяльності.
  Інформація викладена в цьому звернені добре відома і органам прокуратури, і державній архітектурно – будівельній інспекції і тимчасово виконуючому обов’язки голови міста Бережній З.Я.
  aПриватний підприємець Краліч – Шевчук Т. ось більше трьох років здійснює свою господарську діяльність на самовільно захоплених землях в парку «Ленінського Комсомолу» по вул. Перекопській. За цей час їй вдалось незаконно без жодного дозволу звести приміщення кафе, реконструювати приміщення вбиральні у господарсько – розважальний комплекс.
  Будівництво цих об’єктів проводилось із відома міської влади, остання своїм рішенням № 389 від 30.09.2011 фактично наділила ПП Краліч-Шевчук Т. земельною ділянкою площею 0,1155 га, зазначивши ці землі не в складі парку, а нібито в користуванні вказаного підприємця. В наступному міська рада взагалі надала дозвіл на розробку документації на оренду землі під вказаним вище самовільно збудованими об’єктами (рішення міської ради № 684 від 08.06.2012 року). Але, як стало відомо рішенням апеляційного адміністративного суду цей дозвіл скасовано, а отже правових підстав для використання земельної ділянки у приватного підприємця на цей час не має.
  Законом України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» зазначено, що самовільне зайняття земельної ділянки – будь-які дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.
  Статтею 211 Земельного кодексу України передбачено, що громадяни та юридичні особи несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства за такі порушення, як самовільне зайняття земельних ділянок.
  Статтею 376 Цивільного кодексу України також передбачено, що житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи, чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.
  Отже в результаті будівництво проведене приватним підприємцем Краліч – Шевчук Т. в парку «Ленінського Комсомолу» без наданої у користування земельної ділянки є самочинним. Зайнята таким будівництвом земельна ділянка є самовільно зайнятою.
  З наведеного складається враження, що органи місцевого самоврядування та органи державної влади свідомо не вживають законних заходів до цього правопорушника.
  Єдиним наміром заходом щоб встановити справедливість було звернення Херсонського міжрайонного прокурора до Господарського суду Херсонської області, рішенням суд відмовив в задоволені позову, але шановний прокурор навіть не наважився його оскаржити, не зважаючи на всю протиправність прийнятого рішення.
  Громадська організація „Екологія та соціальний захист” має своїм завданням об’єднання громадян за їх спільними інтересами з метою захисту їх законних прав. Вважаємо, що саме такі обв’язки і покладені на органи державної влади і органи місцевого самоврядування. А отже захист прав громадян та територіальної громади є спільною справою.
  В зв’язку із викладеним просимо зазначені в цьому зверненні органи вжити всіх передбачених законодавством заходів, що забезпечення зносу самочинних будівель та звільнення самовільно захопленої земельної ділянки в парку «Ленінського Комсомолу» приватним підприємцем Краліч – Шевчук Т. А саме:
  1. Провести відносно приватного підприємця Краліч – Шевчук Т. перевірку порушень у сфері архітектурно будівельної діяльності по факту самовільного будівництва в парку «Ленінського Комсомолу».
  2. Провести відносно приватного підприємця Краліч – Шевчук Т. перевірку порушень у сфері порушень земельного законодавства по факту самовільного захоплення землі в парку «Ленінського Комсомолу».
  3. Оскаржити в апеляційному порядку рішення господарського суду від 18 вересня 2012 року по справі № 5024/928/2012.
  4. Розглянути питання щодо повернення до меж парку ім. «Ленінського Комсомолу» земельної ділянки площею 0,1155 га, яка незаконно захоплена приватним підприємцем Краліч – Шевчук Т.


  vprystupa@inko.lviv.ua
   
  Форум » Збір подписів » Петиції, звернення, вимоги » Звернення організації „Екологія та соціальний захист" (щодо знищення рекреаційної зони у м. Херсон)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Пошук:

  Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2021
  Сайт управляється системою uCoz