За підтримки  ІВ

«Вісник Мрії»

27 березня (8 квітня) - Форум
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
 • Работа в интернете (1)
 • Здоров'я спини (0)
 • літературний журнал "Дніпро" (1)
 • Ділимось поезією. (2)
 • Росла собі ялиночка (5)
 • От этого нельзя отказаться. (1)
 • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
 • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
 • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
 • Цікаві місця мого регіону (13)
 • Хмара тегів
  Запорожье Легіони Землі конкурс ЗРЗ екоосвіта ПИТАНИЕ здоровье МАМА-86-Запорожье Мама-86 Вісник Мрії Запоріжжя Экомарафон електронні відходи Вестник Мечты ВМ-НФ Республіка Мрія Живи органічно Республика Мечта Мама-86-Запоріжжя живи органично
  Пошук
  Статистика  mail.ru

  Сегодня работали на сайте:

  Сейчас на сайте

  Вітаю Вас, Гость · RSS 17.10.2017, 01:44

  [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  Сторінка 1 з 11
  Форум » Дитячий екологічний Рух України » Екологічний календар » 27 березня (8 квітня) (1870 народився Безредка Олександр Михайлович, мікробіолог)
  27 березня (8 квітня)
  ПВПДата: Суббота, 27.02.2010, 12:42 | Повідомлення # 1
  800-1200
  Група: Керівник проекту
  Повідомлень: 856
  Репутація: 13
  Статус: Оффлайн
  My WebPage

  Учнем І.Мечникова був також Олександр Михайлович Безредка (1870-1940) – доктор медицини, мікробіолог. Народився в Одесі в сім’ї ремісника. Навчався в Одеському та Паризькому університетах. Працював в лабораторії І.Мечникова в Інституті Пастера. Досліджував проблеми імунітету та анафілаксії, разом з І.Мечниковим розробив теорію місцевого імунітету та метод вакцинації проти черевного тифу, впровадив термін «анафілактичний шок», розробив метод десенсибілізації (метод Безредка), що використовується в усьому світі.

  My WebPage

  Безредка Олександр Михайлович (27.03.1870—28.02.1940) — видатний французький мікробіолог та імунолог, учень Іллі Мечникова.

  Закінчив Новоросійський (Одеський) університет (1892) та медичний факультет Паризького університету (1897). Працював у Пастерівському інституті в Парижі у І. І. Мечникова. Після смерті І. І. Мечникова став його наступником. О. М. Безредка разом з І. І. Мечниковим розробив метод вакцинації проти черевного тифу. Істотний внесок зробив у вивчення анафілаксії, ввів термін «анафілактичний шок», вивчав роль нервової системи в розвитку анафілактичного шоку, для запобігання йому розробив метод десенсибілізації (метод Безредки), що застосовується повсюдно. Велику увагу приділяв вивченню місцевого імунітету, розробив учення про антивірус. Вакцинації за Безредком застосовуються також проти тифу, дизентерії, холери, сибірської виразки, віспи, стрептококової та стафілококової інфекції.


  vprystupa@inko.lviv.ua
   
  Форум » Дитячий екологічний Рух України » Екологічний календар » 27 березня (8 квітня) (1870 народився Безредка Олександр Михайлович, мікробіолог)
  Сторінка 1 з 11
  Пошук:

  Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2017
  Сайт управляється системою uCoz