За підтримки  ІВ

«Вісник Мрії»

16 листопада - Форум
Меню сайту
Нові коментарі
Молодцы! Так держать! )

Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
 • Работа в интернете (1)
 • Здоров'я спини (0)
 • літературний журнал "Дніпро" (1)
 • Ділимось поезією. (2)
 • Росла собі ялиночка (5)
 • От этого нельзя отказаться. (1)
 • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
 • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
 • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
 • Цікаві місця мого регіону (13)
 • Хмара тегів
  Запорожье Легіони Землі конкурс екоосвіта Вестник Мечты ЗРЗ здоровье МАМА-86-Запорожье ПИТАНИЕ Запоріжжя Республика Мечта Вісник Мрії Экомарафон ВМ-НФ Республіка Мрія електронні відходи Мама-86 Живи органічно Мама-86-Запоріжжя живи органично
  Пошук
  Статистика  mail.ru

  Сегодня работали на сайте:

  Сейчас на сайте

  Вітаю Вас, Гость · RSS 20.05.2018, 11:49

  [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Форум » Дитячий екологічний Рух України » Екологічний календар » 16 листопада (1950 — Створена Всесвітня Рада Миру)
  16 листопада
  ПВПДата: Воскресенье, 08.11.2009, 11:57 | Повідомлення # 1
  800-1200
  Група: Керівник проекту
  Повідомлень: 856
  Репутація: 13
  Статус: Оффлайн
  My WebPage

  За останні роки делегації Української Ради Миру брали участь у наступних заходах:

  Греція, Афіни, 2000 р У 2000 році делегація Української Ради Миру на чолі з її Головою Леонідом Кравчуком брала участь у Всесвітній Конференції Миру та Генеральній Асамблеї Всесвітньої Рада Миру у Греції (м. Афіни).
  Леонід Кравчук виступив з доповіддю на тему „Право України закликати до ядерного роззброєння”.

  Всесвітній фестиваль культури і спорту та Асамблеї на тему "Пошуки рішень критичних глобальних проблем". В рамках Асамблеї особливою була тема "Заснування культури миру і світові погляди, заклади, лідерство та практики".

  В його роботі брали участь представники 186 країн світу. Заходи проводились у Південній Кореї (м. Сеул) Міжрелігійною та Міжнародною федерацією "За мир в усьому світі" та Всесвітньою Асоціацією Неурядових Організацій у лютому 2002 року. Також делегацією Української Ради Миру було проведено ряд зустрічей з політичними та громадськими діячами Південної Кореї. З промовою виступив відповідальний секретар-виконавчий директор Української Ради Миру Володимир Новохацький.

  П. Корея, Сеул, 2002 р.

  США, Вашингтон, 2002 р. Конференція Всесвітньої Асоціації Неурядових Організацій на тему "Культура відповідальності та роль неурядових організацій". Ця подія проходила в готелі "Капітолійський Хілтон" у Вашингтоні в жовтні 2002 року, яка зібрала представників неурядових організацій з 86 країн світу, і торкалася питань фундаментального значення для співтовариства міжнародних неурядових організацій. Від імені Голови Української Ради Миру Леоніда Кравчука з промовою виступив член Президії Української Ради Миру Юрій Бугай
  Конференція Міжрелігійної Міжнародної Федерації за Мир в усьому Світі на тему "Розвиток культури, структури та політики миру в критичному стані", яка відбулася у лютому 2003 року в Південній Кореї (м. Сеул), і зібрала 70 найвидатніших політичних та громадських діячів світу. З промовою на конференції виступив Перший заступник Голови Української Ради Миру Сергій Комісаренко.

  Четверта Міжнародна конференція "Діти Чорнобиля - медичні наслідки та соціально-психологічна реабілітація". Конференція проходила в Україні (м. Київ) у червні 2003 року, під егідою офісу Організації Обєднаних Націй по координації гуманітарних питань, Всесвітньою Організацією Охорони Здоровя та Асоціацією "Лікарі Чорнобіля" за участю багатьох міжнародних та українських представництв. В її роботі брали участь лікарі та науковці 24 країн світу.

  Міжнародний семінар лідерів Міжрелігійної та Міжнародної Федерації за мир в усьому світі "Світ на перехідному етапі: інноваційний підхід до миру через відповідальне лідерство та доброчинне правління".

  Київ, жовтень 2003р. У жовтні 2003 року Українська Рада Миру спільно з Міжнародним благодійним фондом допомоги та дружби провела міжнародну конференцію на тему : "Роль неурядових організацій, політичних та громадських діячів у вихованні культури миру". У роботі конференції брали участь представники більш ніж 120 неурядових організацій, Посли та представники посольств, міжнародні представники в Україні ООН, ЄС, НАТО. Представники урядових організацій.

  З промовами виступили Голова УРМ Леонід Кравчук, Почесний президент Міжнародного благодійного фонду допомоги та дружби, громадський діяч Південної Кореї Чонг Су Вон, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Едвард Хербст, Генеральний секретар Євразійського відділення Міжрелігійної міжнародної федерації за мир в усьому світі (США) Джек Корлі, , міністр культури та мистецтв України Юрій Богуцький.
  До конференції було створено репрезентаційний фільм про діяльність Української Ради Миру.

  КНР. Пекін. Травень 2004 р. З 2004 року налагоджені зв”язки з Товариством китайського народу за захист миру та роззброєння, найавторитетнішою громадською організацією Китайської Народної Республіки. Делегація Української Ради Миру на чолі з заступником Голови УРМ – директором Новохацьким В.Д. відвідала Китай для ознайомлення з діяльністю Товариства китайського народу за захист миру та роззброєння. Розробляються перспективні напрями та програми спільної діяльності.
  Співпрацюючи з Міжнародними громадськими організаціями делегація УРМ брала участь у Саміті Світових Лідерів (Сеул, Корея), де обговорювались такі питання, як перспективи співпраці між урядами та релігіями, розвиток особистості в 21 столітті.

  3-ій Всесвітній Саміт (Вашингтон, США). Тема Саміту: „Встановлення нової моделі правління у світі для досягнення тривалого миру”.

  Київ, жовтень, 2005 р.
  Київ, жовтень, 2005 р.

  У жовтні 2005 року, за участю Української Ради Миру у Києві відбулася презентація Федерації Всесвітнього миру в Україні, заснованої у 2005 році на Міжнародному скликанні лідерів (Нью-Йорк). Цілями та завданнями Федерації Всесвітнього миру є забезпечення нового рівня лідерства через приклад вирішення конкретних проблем на шляху досягнення миру, консолідація зусиль громадських організацій, науковців, освітян, діячів культури та релігійних діячів усього світу.

  Асамблея 2005 на тему: «Побудова миру в світі, який змінюється:
  тенденції, виклики, інновації» (Сеул, Корея).

  Міжнародне скликання лідерів «Час викликів та змін в глобальному управлінні і громадянському суспільстві: від Рад миру до миру в націях», Перша Асамблея Всесвітньої Федерації миру (Нью-Йорк, США).

  Перша світова асамблея Федерації Всесвітнього миру на тему: «Побудова нової моделі урядування задля сталого миру» (Сеул, Корея).

  Світовий Саміт за мир «Розбудова миру та розвиток людства» (Сеул, Корея).

  Святкування першої річниці Федерації Всесвітнього миру та 3-ій Асамблеї Федерації Всесвітнього миру. Асамблея відбулася під гаслом «Побудова глобального співтовариства заради миру та розвитку людства».

  Греція, о.Евія, 2006 р.
  Продовжуючи багаторічну співпрацю з грецькими громадськими, муніципальними, ветеранськими організаціями, Товариством української діаспори у Греції «Українсько-грецька думка», грецько-українською Палатою, Посольством України у Грецькій Республіці, Українська Рада Миру втілює числені статутні програми, організовує та бере участь у багатьох культурних заходах.
  Зокрема:

  відзначені Дня пам’яті жертв голодомору в Україні;
  національному культурному проекті «Дні України в Греції» присвяченому 192 річниці з дня народження Тараса Шевченка;
  проведенні благодійного різдвяного ярмарку у м. Афіни (Греція), учасники якого, дипломатичні представництва акредитовані у Греції, національно-культурні товариства, які представляють місцеві етнічні громади;
  світова громадськість була ознайомлена з витворами мистецтв майстрів української народної творчості;
  відзначені Дня Перемоги та Дня Матері.

  Греція, о.Евія, 2007р. Традиційно, Рада Миру протягом кількох років виступає співорганізатором проведення Форумів українців, які проживають за межами України та Міжнародних форумів журналістів, які проходять у Греції.

  Форуми збирають представників більш ніж 10-ти країн світу (Європи, Америки та Канади).

  Співпрацюючи з грецькими громадськими організаціями більше 10-ти років, Українська Рада Миру ініціювала спільно з Товариством української діаспори у Греції «Українсько-грецька думка » та грецько-українською Палатою створення громадської організації, яка має назву Департамент Української Ради Миру у Греції.

  Греція, о.Евія, 2007р. Це перший крок Ради Миру у створенні мережі подібних організацій у світі. Сподіваємось, що ця структура візьме на себе функцію координатора громадських відносин між Україною та Грецією, сприятиме вирішенню нагальних питань для українських громадян, які знаходяться за кордоном (юридичну та мовну допомогу, інше), сприятиме і представникам бізнесу обох країн співпрацювати, створювати підприємства, корпорації, тощо, залучати в Україну інвестиції, допомагатиме вирішенню проблем уже існуючим організаціям.

  Київ, жовтень, 2007 р

  Київ, жовтень, 2007 р.
  Продовжується співпраця з Товариством китайського народу за захист миру та роззброєння, започаткована у 2004 році.

  Налагоджені стосунки передбачають обмін делегаціями між організаціями, розробку та реалізацію спільних міжнародних програм.

  КНР, Пекін, листопад, 2008 р.
  КНР, Пекін, листопад, 2008 р.

  Українська Рада Миру спільно з НТУУ “КПІ”, який є колективним членом Ради Миру, Міносвіти і науки України, Мережею університетів країн Чорноморського регіону, кафедрою ЮНЕСКО “Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика” за підтримки Європейського центру вищої освіти ЮНЕСКО (UNESCO-CEPES) виступила співорганізатором Конгресу Мережі університетів країн Чорноморського регіону (Black Sea Universities Network – BSUN), який пройшов 2-5 квітня 2008р. на базі НТУУ “КПІ”.

  BSUN об’єднує 115 вищих навчальних закладів з 11 країн Причорномор’я: Азербайджану, Албанії, Болгарії, Вірменії, Греції, Грузії, Молдови, Російської Федерації, Румунії, Туреччини та України. Мета Форуму – посилення ролі університетів у розвитку Причорномор’я й поглиблення регіональної співпраці в освітньо-науковій та інших сферах.

  Президентом ВSUN на 2008-2010 роки обрано ректора НТУУ «КПІ», члена Президії Української Ради Миру, академіка НАН України і Академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України - Михайла Згуровського.

  У роботі Форуму взяли участь відповідальні працівники Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, національних парламентів у Парламентській Асамблеї Чорноморського Економічного Співробітництва (ПАЧЕС), народні депутати України, ректори та провідні вчені університетів – членів BSUN, представники міжнародних інституцій та неурядових організацій, дипломатичних установ, наукової й освітянської громадськості, студентських організацій України та ін.

  Леонід Кравчук, перший Президент України, Голова Української Ради Миру, виступив з проповою. Вітаючи зібрання, відзначив, що заклади освіти і науки Чорноморського регіону є ініціаторами багатьох ідей. Університети, зазначив він, завжди стояли на чолі світових інтелектуальних процесів.

  Продовжується багаторічна плідна співпраця Української Ради Миру з Міністерством Закордонних Справ України, Посольствами та Представництвами України. Зокрема: у Бразилії, Греції, Італії, КНР, П.Кореї, США, іншими.

  Київ, 2008 р. Протягом 2008 року налагоджені зв’язки з громадськими організаціями та українськими громадами Федеративної Республіки Бразилії та Італії, проведено ряд зустрічей, перемовин, підписано Протокол про наміри спільної діяльності між Радою Миру та комітетом по зв’язкам з країнами колишнього СРСР Торгово-промислової палати Федеративної Республіки Бразилії, окреслено основні положення Договору про співпрацю.

  Найближчим часом планується відкриття Департаментів Української Ради Миру в Бразилії та країнах Латинської Америки.

  Делегація УРМ, на чолі з Головою Ради Миру Леонідом Кравчуком, брала участь у роботі міжнародної конференції Федерації Всесвітнього миру, яка проходила з 29 січня по 1 лютого у Нью-Йорку, США. Тема конференції: «Побудова всесвітнього миру та глобальна солідарність».

  На конференції були присутні більше 400 учасників з 194 країн світу, зокрема, діючі та колишні голови держав та урядів, парламентарії, релігійні діячі, інші високопосадовці, представники урядових та громадських організацій, делегати, що представляють громадянське суспільство, академічні кола, приватний сектор, ЗМІ та культуру.

  Конференцію відкрив Генеральний секретар Федерації всесвітнього миру Др.Волш.

  Перший президент України, Голова Української Ради Миру Леонід Кравчук виступив з промовою, у якій зазначив, що для народу України мир має визначальне значення, враховуючи історичне минуле нашої держави, тому політика України вже з перших днів її незалежності була окреслена як миротворча, життєдайна. Так, у липні 1990 року, парламент України ухвалив "Декларацію про державну незалежність", яка містила положення про Україну, як без’ядерну державу, доводячи всьому світу, що ми не маємо ядерних амбіцій. Повна і добровільна відмова третьої за ядерним потенціалом власниці ядерної зброї в світі від ядерної складової своєї національної безпеки – безпрецедентний крок у сучасній історії. (Виступ).


  Голова Ради Миру закликав учасників конференції, використовуючи свою мудрість, досвід і можливості, об’єднати зусилля громадськості заради побудови та утвердження всесвітнього миру, створення глобальної мережі миротворчих організацій, які сприятимуть розвитку всесвітніх миротворчих процесів.

  Під час проведення конференції українська делегація брала участь у ряді зустрічей з керівництвом Федерації всесвітнього миру - Головою Федерації Др. Квак Чонг Хва, Генеральним секретарем Др. Волшем, виконавчим директором Фестивалю за мир Ая Гото, директором департаменту роботи з представництвами Массімо Тромбін, а також з керівниками та представниками національних миротворчих рухів.

  Леонід Кравчук дав інтерв’ю Федерації всесвітнього миру та ЗМІ США, в якому висловив свої думки про демократичні процеси, які відбулися на теренах колишнього Радянського Союзу. Привітав засновників Федерації Др. Мун Сон Мьона з 90-річчям та вручив Почесні відзнаки УРМ Др. Муну та пані Хак Джа Хан Мун.  vprystupa@inko.lviv.ua
   
  Форум » Дитячий екологічний Рух України » Екологічний календар » 16 листопада (1950 — Створена Всесвітня Рада Миру)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Пошук:

  Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2018
  Сайт управляється системою uCoz