За підтримки  ІВ

«Вісник Мрії»

Альтернатива - Сторінка 2 - Форум
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация
Друзі сайту
Оновлення форуму
  • От этого нельзя отказаться. (1)
  • Релігії світу та екологічне виховання молоді (57)
  • Работа в интернете (0)
  • Еко-календар зі християнськими святами звязаними з природою (6)
  • Організація і проведення малотривалих таборів (6)
  • Цікаві місця мого регіону (13)
  • Россия против убийства малышей - детёнышей тюленей (бельков) (0)
  • Петиция в помощь для создания приютов для животных (0)
  • Конференції, зїзди, семінари (37)
  • Наві теми (17)
  • Хмара тегів
    Легіони Землі екоосвіта ЗРЗ здоровье ПИТАНИЕ сталий розвиток Мама-86 МАМА-86-Запорожье Вісник Мрії Республика Мечта Республіка Мрія електронні відходи Вестник Мечты ВМ-НФ Мама-86-Запоріжжя Живи органічно Запорожье Экомарафон Запоріжжя конкурс
    Пошук
    Статистика

mail.ru

Сегодня работали на сайте:

Сейчас на сайте

Вітаю Вас, Гость · RSS 05.12.2016, 06:24

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    Сторінка 2 з 2«12
    Форум » Разом подолаємо кризу » Екологічна консультація » Альтернатива (предмети побуту, харчування і т.д.)
    Альтернатива
    ПВПДата: Вівторок, 02.08.2011, 17:49 | Повідомлення # 26
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Репутація: 13
    Статус: Offline
    http://www.ictv.ua/wasp/ua/facts/220/637752/

Здоровий спосіб життя це не тільки харчування, а й одяг, посуд, засоби для миття та догляду за собою
    Зберегти 0
    Share
    Такі речі коштують трішки дорожче ніж у звичайному супермаркеті але результат того вартий.

За кордоном ринок органічних продуктів діє вже давно. Там є і великі торговельні мережі, і зовсім маленькі крамнички. В Україні таке тільки зароджується. Цей магазинчик відкрився торік, якраз коли у світі розгорілася криза. Втім попит на органічну їжу щомісяця зростає.

Вікторія Ле Хак, генеральний директор підприємства: «Три года назад все мои знакомые друзья приятели говорили мне ой как бы хотелось натурального, как тяжело найти натуральный продукт. Я бы хотел то и то. И я хотела того же. Но потом подумала: если не я , то кто же?»

Органічна їжа – це та, яку вирощують як за дідів-прадідів: без хімічних добрив, з натурального насіння без ГМО, на чистій землі, яка відпочила від попередніх врожаїв. Спеціальні організації роблять аналіз ґрунтів і дають міжнародний стандарт органіки. Кожен продукт до цього магазину вибирають окремо. Наприклад, коли йдеться про українську органіку, то співробітники їдуть на підприємство і дивляться, як її виробляють.

Вікторія Ле Хак, генеральний директор підприємства: «Если это зарубежная продукция, то опять же кроме документов и заключний требуется – если написано органика должен быть сертификат. Органика это не просто я вырастила на огороде без химии и я называю свой продукт органикой. Органикой называется только то что сертифицировано под органику а не то как вы вырастили. Вы можете выращивать по принципам органики но говорить что это органический продукт – ни в коем случае.»

Хліб печуть на Київщині. Його привозять двічі на тиждень невеличкими партіями.

Марина Євсеєва, продавець-консультант: «Хлеб сделан из органической муки сделан руками выпекает его одна семья. Люди это очень прекрасные энергичные, добрые - от них идет хорошая энергия. Этот хлеб выпекается в печи на дровах.»

Бамбукові капці з корицею масажують ноги. Такі часто купують на подарунок. Для малюків – окремий куточок. Речі для немовлят з вовни, котону, шовку. Тут можна придбати підгузники багаторазового використання. Вони - альтернатива памперсам, які деякі фахівці вважають шкідливими. Керамічний посуд – для приготування їжі. Органічна косметика – жодних синтетичних відтінків чи хімії.

Марина Євсеєва, продавець-консультант: «В данном случае этот крем считается натуральным. Он не окрашен он имеет естественную окраску. Чем он очень хорош – тем, что он сделан на основе гриба линчи который является очень хорошим антиоксидантом»

У магазині кажуть, що їхня клієнтура умовно ділиться на три групи. Молодь, яка щосили дбає про здоров’я. Літні люди, котрі хочуть згадати, як харчі смакували колись. Третя категорія – ті, хто спробував усе, і нині хоче тільки найкраще.// Дарка Оліфер. Володимир Коваленко, «Факти», ICTV

vprystupa@inko.lviv.ua

ПВПДата: Вівторок, 02.08.2011, 17:52 | Повідомлення # 27
    800-1200
    http://ibc.zp.ua/zdorovy....hpynnya

Якщо ви страждаєте від нічних кошмарів, пригадаєте, в якому магазині Ви купували свою подушку. Не пам’ятаєте? А дарма. Не можна так легковажно відноситися до такого важливого предмету!

Невдало вибрана подушка приводить до хронічного недосипанію і легко може зіпсувати вам здоров′я, кар’єру і особисте життя.

Ті, хто купує подушки «Здоровий сон» з наповнювачем з гречаного лушпиння, давно вже забули, що таке безсоння, головний біль, після важкого важкого сну позбавилися від болю в області шиї і спини.

Ви легко дізнаєтеся цих людей по здоровій квітучій особі і щасливим очам. Ви думаєте, що зручна подушка повинна бути дуже м’якою? Ви помиляєтеся. Зручна подушка повинна бути пружною і повітрям.

Наповнення подушки - крихітні сфери екологічно чистого гречаного лушпиння забезпечує вільну циркуляцію повітряних потоків усередині подушки, не дозволяючи людині потіти. Вона так славно пружинить під вашою щокою! Лушпиння гречки володіє антистатичними властивостями і низькою теплопровідністю, тому подушка ЗАВЖДИ залишається прохолодною і приємною для тіла.

На відміну від подушки з традиційним наповнювачем, вона рівномірно підтримує вашу голову протягом всієї ночі, проводячи під час сну масаж рефлексогенних зон.. Таким чином, наша подушка активно проявляє турботу про ваше здоров′я, оберігає ваш хребет від викривлень, неминучих з іншими, м’якшими подушками.

Подушки з гречаного лушпиння здатні приймати анатомічну форму голови людини. За рахунок цього шийні хребці знаходяться в природному положенні при будь-якому положенні тіла, а м’язи шиї розслабляються і відпочивають. Зникає одна з причин хропіння і мігрені.

Гречана подушка позбавляє від алергії, адже в ній не заводяться пилові кліщі, якими удосталь кишать звичайні пухо-пір’яні подушки. Тонкий аромат лушпиння заспокоює і лікує нервові розлади, знімає втому.

vprystupa@inko.lviv.ua

ПВПДата: Четвер, 08.08.2013, 14:06 | Повідомлення # 28
    800-1200
    альтернативними можуть бути не лише продукти харчування але автомобілі http://www.youtube.com/watch?v=CrK1b5cPqVY

vprystupa@inko.lviv.ua

Форум » Разом подолаємо кризу » Екологічна консультація » Альтернатива (предмети побуту, харчування і т.д.)
    Сторінка 2 з 2«12
    Пошук:

Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2016
    Сайт управляється системою uCoz