Каталог статей
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту

Оновлення форуму
  • Закарпатська область (3)
  • Дом для Ваших родных (0)
  • Конференції, зїзди, семінари (38)
  • Наші печатні видання (15)
  • Релігії світу та екологічне виховання молоді (58)
  • Работа в интернете (1)
  • Здоров'я спини (0)
  • літературний журнал "Дніпро" (1)
  • Ділимось поезією. (2)
  • Росла собі ялиночка (5)
  • Категорії розділу
    Статті "Белих ворон" [1]
    Статті "Легіонів Землі" [42]
    Статті "Республіки Мрії" [43]
    Статті Клубу "ЕКОС" [0]
    Статті "Романтиків" [0]
    Статті "Хортицького форуму" [3]
    Статті Зеленої Країни" [26]
    Проекты Луганска [0]
    Актуальна проблематика [18]
    Статті лідерів дитячих, юнацьких та молодіжних екологічних організацій
    Інші статті [1]
    Матеріали семінарів "Екоосвіта для ЗР" [38]
    Хмара тегів
    Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
    Пошук
    Статистика



    mail.ru

    Сегодня работали на сайте:

    Сейчас на сайте

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Вітаю Вас, Гость · RSS 23.11.2024, 09:56

    Головна » Статті » Актуальна проблематика [ Додати статтю ]

    Еколого-гігієнічне дослідження допоможе подолати вплив забрудненого міського повітря
    Еколого-гігієнічне дослідження допоможе подолати вплив забрудненого міського повітря
    Повітря – елемент навколишнього середовища, від якого залежить діяльність всіх життєво важливих систем організму. Доросла людина за одну хвилину здійснює 15-17 дихальних рухів, при цьому об’єм повітря одного вдиху приблизно дорівнює 500 мл. Через легені це повітря потрапляє у кров і бере участь в усіх обмінних процесах організму.
    У великих промислових містах атмосфера забруднена вихлопами автомобілів та відходами діяльності підприємств, що негативно впливає на дихальну та серцеву-судинну системи городян. І якщо на відкритому просторі повітря частково очищується за рахунок постійної циркуляції завдяки вітру, то з потраплянням до житлового приміщення рівень забруднення зростає у рази. Погана вентиляція, велике скупчення людей, кожен з яких видихає вуглекислий газ, а також мікрочастки пилу, пліснява, бактерії, що з’являються у невчасно очищеному кондиціонері, – все це фактори, які призводять до значних змін у фізичному та хімічному стані повітря приміщень.
    Постійне дихання забрудненим повітрям викликає астму, алергічні реакції, хвороби серця, крім того, американські вчені навіть підтвердили факт зниження інтелектуальних здібностей у результаті отруєння шкідливими речовинами, які знаходяться у повітрі. Через нестачу кисню виникають запаморочення, слабкість, головний біль. Але навіть така екологічна ситуація це не привід для паніки! Звісно вам не вдасться перенести в інше місце магістраль, яка знаходиться поряд з вашим будинком, але покращити екологічну ситуацію у квартирі або офісі ви цілком можете.
    Проведення аналізу стану повітря дозволить виявити небезпечні хімічні речовини і розробити рекомендації по покращенню екологічного стану житла. Якісно провести таке дослідження і дати кваліфіковані поради можуть спеціалісти науково-сервісної фірми Отава, яка надає послуги з вимірювання параметрів мікроклімату, температури та вологості повітря, шумів, електромагнітного випромінювання, радіаційного фону, вібрацій, проводить комплексне еколого-гігієнічне дослідження будь-якого приміщення або присадибної ділянки.
    Співробітники НСФ Отава керуються у своїй роботі діючими в Україні нормами документу 201-97 «Державні санітарні правила охорони атмосферного повітря населених місць (від забруднення хімічними та біологічними речовинами)». Причиною забрудненого повітря можуть бути шкідливі речовини у ґрунті або поверхневих водах присадибної ділянки, або ж різноманітні предмети, що зберігаються в оселі. Тому, окрім різноманітних вимірювань НСФ Отава також виконує фізико-хімічний аналіз ґрунтів і поверхневих вод на вміст антропогенних забруднювачів (отрутохімікатів, важких металів та інших екотоксикантів).
    Звісно, дослідження рівня забруднення повітря спеціалістами – це найбільш правильний шлях. Але якщо з тих чи інших причин ви ще не прийняли остаточне рішення про такий крок, існують універсальні рекомендації для забезпечення чистоти повітря вашого приміщення: регулярне очищення вентиляційних каналів, вологе прибирання, провітрювання, вирощування квітів, які виробляють фітонциди.
    Дотримуйтеся цих простих правил, консультуйтеся з професіоналами і дихайте чистим повітрям на повні груди!
    Категорія: Актуальна проблематика | Додав: (26.10.2012)
    Переглядів: 647 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2024
    Сайт управляється системою uCoz