Але як же невимовно красиві пейзажі, що століттями надихали людей на подвиги, на оборону рідної землі! Дивлячись на цю красу, так не хочеться її Людина завжди прагне більше, ніж має, прагне підкорити собі природу, не задумуючись про наслідки своєї діяльності.
Ось і тепер планують збудувати лінії ГЕС, керуючись «хорошими» намірами: боротись із паводками в Карпатах та виробляти багато енергії. кому-небудь віддавати. Але влада на це не зважає, її не хвилює доля невеликих річок. От задумайтесь, якими будуть Карпати через двадцять років. Гори, луки, дерева, трави, що їх запах лоскоче ніс, і замість річечки, що її вода повинна була відбивати сонце, побачимо труби. Таке враження, що влада знущається з людей, які живуть у Карпатах, й із самих себе. Бо будувати гідроелектростанції для збагачення держави, це те саме, що «переливати з пустого у порожнє».
Адже турист, що приїхав помилуватись краєвидами, побачить тільки якісь незрозумілі труби. Він не вернеться вдруге, і друзям не порекомендує. Сучасна влада живе за принципом французького короля Людовіка ХV, який говорив: «На наш вік вистачить,а після нас хоч потоп». А потоп напевно буде, коли будівельники споруджуватимуть, захисники навколишнього середовища ламатимуть те, і вода під тиском почне затоплювати навколишні землі.
Але невідомо чи ці захисники, люди, які ще переживають за навколишнє середовище, взагалі дозволять щось збудувати, вони стануть із плакатами, з криками та гаслами, почнуть протестувати. Ці добрі люди вже добились до того, що в Івано-Франківській області відмовились від цього плану. Особисто я проти цього, бо вважаю, що цей проект більш важливий ніж корисний.
Шановні посадовці, подумайте, що ви робите із своїми дітьми, внуками. Не живіть, будь ласка, сьогоднішнім днем. Подумайте не про мене, не про моїх однокласників, не про всіх українців, про яких ви вже дуже давно забули, а подумайте хоча про своїх внуків і правнуків. А нам не потрібно річок-труб!!!
Угрин Святослав 8- А клас ЛЗШ 43 м. Львів |