Каталог статей
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
  • Закарпатська область (3)
  • Дом для Ваших родных (0)
  • Конференції, зїзди, семінари (38)
  • Наші печатні видання (15)
  • Релігії світу та екологічне виховання молоді (58)
  • Работа в интернете (1)
  • Здоров'я спини (0)
  • літературний журнал "Дніпро" (1)
  • Ділимось поезією. (2)
  • Росла собі ялиночка (5)
  • Категорії розділу
    Статті "Белих ворон" [1]
    Статті "Легіонів Землі" [42]
    Статті "Республіки Мрії" [43]
    Статті Клубу "ЕКОС" [0]
    Статті "Романтиків" [0]
    Статті "Хортицького форуму" [3]
    Статті Зеленої Країни" [26]
    Проекты Луганска [0]
    Актуальна проблематика [18]
    Статті лідерів дитячих, юнацьких та молодіжних екологічних організацій
    Інші статті [1]
    Матеріали семінарів "Екоосвіта для ЗР" [38]
    Хмара тегів
    Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
    Пошук
    Статистика



    mail.ru

    Сегодня работали на сайте:

    Сейчас на сайте

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Вітаю Вас, Гость · RSS 19.04.2024, 11:16

    Головна » Статті » Актуальна проблематика [ Додати статтю ]

    Шум – причина неврозів та втрати слуху
    Шум – причина неврозів та втрати слуху
    Одним з основних способів сприйняття навколишнього світу є слух. Він дозволяє людині спілкуватися, чути як співають птахи і насолоджуватися життям. Проте, живучи в сучасних мегаполісах, ми зазвичай слухаємо не співи пташок, а суцільний галас, у який зливається гуркіт автомобілів, гучна музика та гудіння різноманітних побутових приладів. Вчені навіть розробили спеціальну науку аудіологію для дослідження руйнівного впливу шуму на організм людини.
    Гігієнічною нормою вважається рівень шуму 30 дБ. Проте, на практиці шумовий фон у будинках, що знаходиться поряд з автомагістраллю досягає небезпечного рівня у 80-90 дБ, а це перевищує максимально допустиму межу для житлових кварталів майже у два рази.
    Крім пошкодження слуху шум викликає сильний стрес, який може призвести до безсоння, хвороб серцево-судинної системи та порушенню функцій мозку. Люди, які постійно знаходяться в умовах високого звукового тиску, стають роздратованими та агресивними, а продуктивність їх праці знижується. На думку медиків, 70% неврозів викликає саме шумове забруднення навколишнього середовища.
    Залежно від джерел виникнення розрізняють акустичний шум та структурний. Захиститися від акустичного шуму, викликаного рухом транспорту та іншими звуками вулиці можна за допомогою встановлення шумозахисних вікон у приміщенні. Але не всі металопластикові вікна однакові. Щоб зробити правильний вибір потрібно, в першу чергу, виміряти рівень шуму у вашій квартирі, і вже за результатами проведених робіт обирати шумозахисне вікно.
    Для проведення дослідження звукового тиску приміщення застосовують спеціальні прилади, а також певну методику проведення вимірювання. Вимірюванням рівня шуму, а також виконанням комплексного еколого-гігієнічного дослідження займається НСФ Отава. ЇЇ досвідчені спеціалісти використовують атестовані прилади і аналізують всі джерела, які могли стати причиною перевищення нормального шумового фону вашої квартири.
    Як вже було сказано, окрім акустичного, дуже шкідливим для нашого здоров’я є структурний шум – монотонний, стугонливий звук, який виникає через роботу потужних кондиціонерів, холодильних установок, вентиляційних систем та обладнання, розташованого у магазинах на перших поверхах житлових будівель. Такий шум впливає не лише на слух, а й на весь організм в цілому.
    Через те, що вплив структурного шуму не зафіксовано в діючих санітарних нормах для санітарно-епідеміологічних служб він нібито не існує. Тоді як, на відміну від них спеціалісти НСФ Отава розуміють всю його небезпеку і після проведення всіх необхідних вимірювань завжди дають своїм замовникам необхідні рекомендації щодо зниження його рівня.
    Навіть, якщо ваше житло розташоване в умовах далеких від ідеальних, ви можете власними силами створити у своїй оселі комфорт та затишок, скориставшись порадами фахівців.
    Олена Третяк
    http://www.labprice.ua/ekologo-gigiyenichna_ekspertiza/shum__prichina_nevroziv_i_vtrati_sluxu
    Категорія: Актуальна проблематика | Додав: (10.10.2012)
    Переглядів: 577 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2024
    Сайт управляється системою uCoz