Каталог статей
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
  • Закарпатська область (3)
  • Дом для Ваших родных (0)
  • Конференції, зїзди, семінари (38)
  • Наші печатні видання (15)
  • Релігії світу та екологічне виховання молоді (58)
  • Работа в интернете (1)
  • Здоров'я спини (0)
  • літературний журнал "Дніпро" (1)
  • Ділимось поезією. (2)
  • Росла собі ялиночка (5)
  • Категорії розділу
    Статті "Белих ворон" [1]
    Статті "Легіонів Землі" [42]
    Статті "Республіки Мрії" [43]
    Статті Клубу "ЕКОС" [0]
    Статті "Романтиків" [0]
    Статті "Хортицького форуму" [3]
    Статті Зеленої Країни" [26]
    Проекты Луганска [0]
    Актуальна проблематика [18]
    Статті лідерів дитячих, юнацьких та молодіжних екологічних організацій
    Інші статті [1]
    Матеріали семінарів "Екоосвіта для ЗР" [38]
    Хмара тегів
    Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
    Пошук
    Статистика



    mail.ru

    Сегодня работали на сайте:

    Сейчас на сайте

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Вітаю Вас, Гость · RSS 23.04.2024, 08:45

    Головна » Статті » Актуальна проблематика [ Додати статтю ]

    Здоровий мікроклімат житла
    Гарне самопочуття людини значною мірою залежить від забезпечення комфортного температурного режиму та вологості повітря у приміщенні. В організмі весь час відбуваються процеси, які виробляють тепло, і як наслідок це тепло повинно бути віддане у навколишнє середовище. Порушення меж теплового режиму приміщення, який на думку медиків, складає від 18 до 20°С, негативно впливає на теплообмінні процеси і провокує погіршення здоров’я та загострення хронічних хвороб.
    Підвищення температури в кімнаті понад 24-25 °С може викликати головний біль, зниження уваги та працездатності. В умовах температури нижче 16-15 °С створюються всі умови для виникнення та загострення захворювань органів дихання (риніту, бронхіту, плевриту, пневмонії), м’язово-суглобового апарату та периферичної нервової системи (міозиту, ревматизму, невриту, радикуліту).
    Показником, який більш комплексно характеризує температуру повітря є відносна вологість. Нормальна відносна вологість в житлових приміщеннях в залежності від температури повітря коливається від 30 до 60 %. Слід пам’ятати, що як занадто вологе так і занадто сухе повітря стає причиною порушення здорового мікроклімату житла та виникнення захворювань дихальних шляхів, серцево-судинної системи, алергічних реакцій і дерматитів.
    Таким чином, неважко зрозуміти, що така проста річ, як підтримка на належному рівні температури та вологості повітря у житловому приміщенні, допоможе вам позбутися багатьох хвороб без дорогих хімічних пігулок та відновити сили під час здорового сну. Правильний мікроклімат життєво необхідний дітям, які значно легше ніж дорослі піддаються впливу негативних факторів навколишнього середовища.
    Але ж як визначити, чи відповідає ваше житло гігієнічним нормам? Звичайно, можна звернутися до відповідних служб та провести повну еколого-гігієнічну оцінку, але ця процедура потребує часу та ваших грошей. До того ж це не є гарантією результату: санітарно-епідеміологічні служби не завжди дають відповіді на всі питання, адже дуже часто не розбираються в усіх тонкощах та не володіють сучасними методами проведення досліджень. Тому, взагалі-то, можна впоратися і власними силами. Про те, як самостійно виміряти параметри температури та вологості у приміщенні, докладно розповідає стаття на Провідному українському лабораторному порталі:
    http://www.labprice.ua/statti_pro_vimiryuvalni_priladi/yak_samostijno_pravilno_vimiryati_ta_zminiti_temperaturu_i_vologist_povitrya_v_zhitlovomu_primishhenni2
    Дешеві термометри та психрометри зазвичай є неточними, але, якщо ви знаєте як запобігти похибці у кінцевому результаті, причин для хвилювання немає. Саме про це та про багато інших загальноприйнятих правил проведення якісного вимірювання і написана зазначена стаття.
    Якщо ж ви приймете рішення придбати сучасні точні електронні прилади для вимірювання температури та вологості повітря, цей матеріал також буде вам корисним, адже містить велику кількість корисних рекомендацій щодо створення здорового мікроклімату вашого житла.
    Щоб не витрачати час і не сумніватися в одержаних результатах дослідження можете скористатися допомогою спеціалістів, - звернутися до науково-сервісної фірми Отава, яка вже одержала великий досвід проведення комплексних еколого-гігіенічних досліджень. НСФ Отава використовує атестовані прилади для проведення вимірювань та має штат спеціалістів-науковців, які допоможуть вам вирішити проблему дійсно швидко та якісно.
    Обирайте той шлях розв’язання проблеми, який ви вважаєте оптимальним для себе, і створюйте у вашій оселі атмосферу затишку та здоров’я.
    Категорія: Актуальна проблематика | Додав: (26.10.2012)
    Переглядів: 739 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2024
    Сайт управляється системою uCoz