Дизайн и структуризация сайта - Форум
Меню сайту
Нові коментарі
Авторизация

Друзі сайту
Оновлення форуму
  • Закарпатська область (3)
  • Дом для Ваших родных (0)
  • Конференції, зїзди, семінари (38)
  • Наші печатні видання (15)
  • Релігії світу та екологічне виховання молоді (58)
  • Работа в интернете (1)
  • Здоров'я спини (0)
  • літературний журнал "Дніпро" (1)
  • Ділимось поезією. (2)
  • Росла собі ялиночка (5)
  • Хмара тегів
    Вестник Мечты ЗРЗ ПИТАНИЕ МАМА-86-Запорожье здоровье Вісник Мрії ВМ-НФ електронні відходи Мама-86 Республіка Мрія Мама-86-Запоріжжя живи органично Запорожье Экомарафон екомарафон Республика Мечта Запоріжжя конкурс екоосвіта Живи органічно
    Пошук
    Статистика



    mail.ru

    Сегодня работали на сайте:

    Сейчас на сайте

    Вітаю Вас, Гость · RSS 26.04.2024, 17:41

    [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Форум » Удосконалення сайту » Удосконалення сайту » Дизайн и структуризация сайта (Что нужно добавить, а что убрать?)
    Дизайн и структуризация сайта
    ecorezervДата: Понедельник, 22.06.2009, 12:17 | Повідомлення # 1
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Дорогие друзья, пишите здесь Ваши предложения относительно устройства и дизайна сайта. Любые изменения возможны.

    Будемо разом - переможемо!
     
    ОлександрДата: Суббота, 27.06.2009, 10:09 | Повідомлення # 2
    0-20 сообщений
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 3
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Андрію! Як увійти на сайт програма дитячого твбору
     
    ecorezervДата: Суббота, 18.07.2009, 14:54 | Повідомлення # 3
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Форум "Програма дитячього табору": http://ecorezerv.ucoz.ua/forum/7-4-1

    Будемо разом - переможемо!
     
    ecorezervДата: Вторник, 21.07.2009, 13:54 | Повідомлення # 4
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Добавлена страница обратной связи. Активированы почтовые формы для оперативной связи с руководителями нашего проекта: http://ecorezerv.ucoz.ua/index/0-3

    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Среда, 22.07.2009, 07:43 | Повідомлення # 5
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    При реєстрації я "втиснув" своє фото. Але на даний час видна лише його частина (сам намет). Чи можна якось це фото зменшити, або з нього взяти ту частину де видно мене.
    Андрію, якщо можеш зроби це сам, бо в цих справах не дуже розуміюся.
    На перед вдячний


    vprystupa@inko.lviv.ua
     
    ecorezervДата: Среда, 22.07.2009, 10:12 | Повідомлення # 6
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Володимир, http://ecorezerv.ucoz.ua/W_Pristupa.jpg
    Заходь: особистий профіль -- змінити дані --- зміни адресу аватару, та збережі.


    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Среда, 22.07.2009, 11:39 | Повідомлення # 7
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    Ще одне запитання по роботі сайту.
    В темі "Різні заходи" я хотів подати інформацію. Написав про захід, а сам документ про проведення цього заходу хотів подати в ворді через "Прикріпити файл". Чомусь пише "Неприпустимий формат зображення".
    Це так виходить, що всю інформацію ми можемо подавати тільки в цьому віконечку. Які тоді формати можна прикріплювати до поданної інформації щоб вони пішли.


    vprystupa@inko.lviv.ua

    Повідомлення відредагував ПВП - Среда, 22.07.2009, 11:49
     
    ecorezervДата: Среда, 22.07.2009, 13:19 | Повідомлення # 8
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Для группы "руководители проекта" активирована функция добавления любых файлов на форуме. Успехов!

    Будемо разом - переможемо!
     
    ecorezervДата: Понедельник, 27.07.2009, 11:28 | Повідомлення # 9
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Уважаемые руководители проекта ЕРМУ, прошу прислать сведения о себе (о деятельности и достижениях Ваших организаций) для создания презентационных страниц. Это будет способствовать оперативному знакомству и мобильному сотрудничеству между нашими организациями.

    Моя страница: http://ecorezerv.ucoz.ua/index/0-7


    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Среда, 29.07.2009, 15:20 | Повідомлення # 10
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    Писати поки, що про себе не буду. По-перше "Легіони Землі" є колективною організацією, і писати лише про себе якось не зручно. По-друге готової інформації немає а писати - потрібен час.
    Поки, що надаю коротку інформацію про нашу організацію станом 2006 р.
    В слідуючому повідомленні напишу про нові наші справи, а також можливо трішки про себе.
    Прикріплення: 2006..doc (69.0 Kb)


    vprystupa@inko.lviv.ua
     
    ecorezervДата: Среда, 29.07.2009, 19:18 | Повідомлення # 11
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Я считаю, что руководители подразделений детского экологического движения должны представиться - презентовать проекты, которые вели и ведут. Безусловно, должна быть и презентация организаций. Для этой информации предусмотрен модуль "Справочник организаций"

    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Пятница, 28.08.2009, 12:34 | Повідомлення # 12
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    Чи можна в рубрику (розділ) довідник організацій добавити емблеми кожної організації (якщо такі є) ?
    Було б дуже цікаво з цим познайомитися.


    vprystupa@inko.lviv.ua
     
    ecorezervДата: Пятница, 28.08.2009, 14:34 | Повідомлення # 13
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Конечно можно. Только нужно подумать - как активизировать участие в нашем Интернет проекте всех экологических детских организаций Украины. Уверен, что таких не мало. Ну вот даже из числа тех, кто участвовал в Житомирских рабочих группах, большинство пока не проявились.

    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Воскресенье, 13.09.2009, 13:15 | Повідомлення # 14
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    У мене зявилася пропозиція щодо розділу "Довідник організацій". Ця пропозиція вже звучала в розсилці дитячого еко руху. Але саме тут вона певно буде більш змістовною і саме на часі, в звязку з тим що вже зявляються і надалі будуть зявлятися на сайті нові організації. Мова йде про те що інформація про організації (яку вони надають) має бути більш структуризованою. Тобто потрібно створити анкету (я таку анкету вже пропонував в розсилці дит.еко.ру). Запитання анкети мають бути обовязковими, а решту інфоормації організації дають вже на власний розсуд. Анкету (можна створити нову, розробивши її гуртом) також необхідно запропонувати заповнити тим організація які вже є в довіднику організацій і пропонувати тим організаціям які будуть реєструватися. А то та інформація яка є така різнобока, що читаючи її можна наприклад взнати чим займається організація, але не взнати в якому році вона створена. Або навпаки взнавши рік створення, не знати скільки вона нараховує членів і джерела її фінансування. І т.д і т.д.

    vprystupa@inko.lviv.ua
     
    ecorezervДата: Воскресенье, 13.09.2009, 13:33 | Повідомлення # 15
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Владимир не следует торопиться. Я только сегодня открыл возможность пользователям добавлять материалы в справочник общественных организаций. Если в организации Инги 50 % детей, то, на мой взгляд, такая организация имеет полное право на членство в детском экологическом движении. Пусть бы детей было и меньше, мы не можем и не должны отказывать в присоединении к Всеукраинскому движению. Судя по всему эта организация своими делами доказывает эффективность и перспективность: http://ecorezerv.ucoz.ua/forum/6-3-88-16-1252731781

    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Воскресенье, 13.09.2009, 13:55 | Повідомлення # 16
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    Я не заперечую участі організації Інги в будь-яких проектах (в тому числі і ВДЕР). Мова про про те що інформація про організації має бути більш систематизованою. Ось наприклад Інга написала що в організації дітей і дорослих 50/50, цікаво те саме було б довідатись і про інші організації. Можливо зробити невеличке опитування і скласти анкету з запитань які запропонують самі організації і які наберуть більшу кількість голосів. Тобто кого, що цікавить. Ось наприклад мене завжди цікавило при кому працює ця організація (партія, СЮН, станція туристів, будинки творчості, ЖЕКи і т.д.), а також джерела фінансування. Від того що я буду знати цю інформацію, моє ставлення до неї не зміниться. Я завжди судив і буду судити лише по тому як працює ця чи інша організація, тобто по роботі. Але знаючи цю інформацію я буду знати як поводити себе з цією організацією. Тут є деякі нюанси...
    Повірте мені що це не просто цікавість. За час свого існування з 1992 р (офіційно з 1996 р) ми співпрацювали і стикалися з багатьма НГО. Так що моя цікавість випливає саме з роботи з різними організаціями.


    vprystupa@inko.lviv.ua

    Повідомлення відредагував ПВП - Воскресенье, 13.09.2009, 13:55
     
    inga-litvinДата: Понедельник, 14.09.2009, 21:42 | Повідомлення # 17
    0-20 сообщений
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 15
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Можете не переживать не под кем я "не хожу" я работаю 10 лет в Доме школьника(бывший пионеров) руководителем кружка Юнний эколог так же я являюсь методистом по экологическому воспитанию. Финансирование только с моей учительской зарплаты. Просто вас могли спугнуть мой личные убеждения но я их и не скрываю. Если вы так заинтересовались могу дать даже свои личные данные: я по национальности полька, мой род по отцовской линии из князей Острожских и тд. Как то не хорошо мы начали общение это что-то напоминает. Мы с вами лично не знакомы чтобы делать друг о друге какие-то выводы. Нас должно сплачивать общее дело - а это работа с детками и воспитание в первую очередь порядочных людей, которые смогут в будущем открыто отвечать за свои слова и действия какую бы они не выбрали дорогу.
     
    ecorezervДата: Вторник, 15.09.2009, 00:25 | Повідомлення # 18
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Владимир, никакие нюансы не должны способствовать разобщению. наша задача - консолидация. А в работе, в процессе совместной деятельности мы узнаем друг друга лучше.

    Инга, спасибо Вам за открытость, за желание сотрудничать в концептуальных направлениях. Поместите на сайт, пожалуйста, как можно больше информации об организации, о проектах, о традициях экологического движения в Вашем городе. Заполняйте фотоальбом. Кстати, может я невнимателен, и не заметил до сих пор в Ваших сообщениях название Вашей организации. Прошу строго не судить меня. В последнее время разгребаю просто океан информации.


    Будемо разом - переможемо!
     
    inga-litvinДата: Вторник, 15.09.2009, 07:13 | Повідомлення # 19
    0-20 сообщений
    Група: Пользователи
    Повідомлень: 15
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    детская называлась "ЗЕЛЕНІ ПОМІЧНИКИ" а на молодежку подали документы НЕЖИНСКАЯ МОЛОДЕЖНАЯ ЭКОЛОГИЧЕСКАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ "ФЕНИКС" как только я розгребусь со всем обязательно выложу больше информации. У меня есть материал по целому блоку о домашних животных, так же у меня экологический театр я честно скажу как белка в колесе.Спасибо за понимание.

    Додано (15.09.2009, 08:13)
    ---------------------------------------------
    мои поздравления всем кто занимается природоохранной деятельностью сегодня День рождения организации"ГРИМПИС" через сайт волонтеры России гримпис мы общаемся с представителями Украины если вы разрешите то я дам им ваш адрес сайта им тоже это будет проще и легче

     
    ПВПДата: Среда, 16.09.2009, 11:04 | Повідомлення # 20
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    Я хочу запропонувати деякі пропозиції (чи то зміни, чи то удосконалення). По-перше хочу просити Вас не судити суворо, це мої думки, я не є великим знавцем компютерів, програм, ітернету, тому суджу по цьому сайту зі своєї, як кажуть "колокольні". Можливо мої пропозиції важко здійснити, можливо їх взагалі не реально зробити але все ж таки прошу ознайомитися з ними може в них все ж таки є якесь раціональне зерно.Я розумію що у Вас як адміністратора цього сайту (та й керівника багатьох інших програм і всього іншого) не вистачає на все часу. Але це пропозиції як то кажуть на перспективу.

    У всьому має бути порядок і чіткість. Щоб легко можна було знайти ту чи іншу інформацію. Так само щоб кожен знав де можна ту чи іншу інформацію розмістити. Іде планомірний розвиток сайту зявляються нові теми, рубрики, цілі блоки. Збільшується кількість учасників. Тому потрібно якось все більш структуризувати, щоб потім не потонути в морі інформації.

    Своє бачення подаю у вигляді таблиці. Може щось корисне з цього візьмете.
    Ще раз вибачаюся за свої повчання, бо особисто знаю наскільки Ви завантажені роботою, але буде час прогляньте прикліплений файл

    Прикріплення: 1390592.doc (66.5 Kb)


    vprystupa@inko.lviv.ua
     
    ecorezervДата: Среда, 16.09.2009, 15:46 | Повідомлення # 21
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Владимир, я всё посмотрел. Считаю этот вопрос актуальным и своевременным. Какую структуру имеет модуль форум? Он состоит из разделов, в которые могут входить определенные форумы. В каждом форуме могут быть различные темы. Например, у нас раздел "Детячий екологічний рух" состоит из четирёх форумов. Каждый из этих форумов имеет свои темы. По сути от администратора зависит только создание разделов и форумов. Темы может создавать любой пользователь сайта. Мне пока не понятно, почему Вы различные по содержательной направленности сообщения помещаете только в существующие темы, а не создаёте новые? Такая возможность есть. И это действительно дифференцировало бы информацию и способствовало бы её систематизации.

    С самого начала я планировал, что руководители проекта будут вносить предложения по добавлению новых разделов и форумов, а темы в этих форумах будут создавать сами. Да, наверное, это идеальный вариант.

    Другими словами, Вы, например, пишите мне о необходимости создания нового раздела. Например: "Финансирование проектов детских экологических организаций". И предлагаете в этот раздел следующие форумы:
    1. Истории успешных проектов
    2. Потенциал фандрайзинга
    3. Международные экологические благотворительные фонды
    4. Социальное инвестирование и корпоративная ответственность для детей

    и т.д.

    Понятно, что эти форумы (в которых можно создавать множество самостоятельных тем), если такая просьба поступит, в ближайшее время возникнет на сайте.

    Надеюсь, что дал исчерпывающий ответ на Ваш вопрос.

    Итак: Раздел - форумы - темы. Чтобы создать новую тему, нужно нажать на кнопку "new topic" и заполнить возникающую форму


    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Пятница, 18.09.2009, 09:32 | Повідомлення # 22
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    Дякую за відповідь. Я все зрозумів. Але Ваша відповідь більш стосується майбутнього. Тобто тих розділів, форумів, тем, що будуть сворюватися. А як бути з тими темами що вже створені. Чи можна Вам як адміністратору вносити корективи? Тобто наприкла трішки змінити назву чи то форуму, чи то теми. Більш привязавшись до тих матеріалів що там подані станом на сьогоднішній день. Чи можливо перенести деякі матеріали з однієї теми в іншу, а там її викинути. Ось наприклад в темі "Екологічний рух нового покоління України" подана програма табору який ми планували провести в Бучаку. Краще щоб це було в темі "Програма табору". Я розумію що це можливо займе багато часу, і на така це вже й потрібна робота - є важливіші справи. Але, як кажуть, всюди має бути порядок. Зявляються нові учасники і їм можливо буде важко орієнтуватися. Друге питання про що я писав. Може для учасників цього сайту зробити якесь розяснення, так би мовити розробити правила гри. Я ось про що. Є три рубрики "новини", "публікації" і тема "наші печатні видання". Потрібно зробити опис-розяснення для учасників що куди подавати. Які матеріали в який розділ подавати

    vprystupa@inko.lviv.ua
     
    ecorezervДата: Пятница, 18.09.2009, 12:41 | Повідомлення # 23
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Да. Я этим займусь в ближайшее время.

    Будемо разом - переможемо!
     
    ecorezervДата: Воскресенье, 20.09.2009, 11:20 | Повідомлення # 24
    Admin
    Група: Администраторы
    Повідомлень: 114
    Репутація: 0
    Статус: Оффлайн
    Друзі, запрошуємо до плідної співпраці. Сподіваємось, що необмежені можливості цього ресурсу є головна умова такої взаємодії. На цьому сайті ви маєте змогу презентувати свою діяльність, представити проекти минулого та сьогодення. Для кожного користувача відкрита функція додавання текстових и фотоматеріалів до модулів «НОВИНИ», «СТАТТІ», «ФОРУМ».
    Новини (сторінка відкривається після авторизації) - http://ecorezerv.ucoz.ua/news/0-0-0-0-1
    Статті (сторінка відкривається після авторизації) - http://ecorezerv.ucoz.ua/publ/0-0-0-0-1
    Форум - http://ecorezerv.ucoz.ua/forum/2

    Почати бажано з заповнення форми модуля «Довідник дитячих та молодіжних екологічних організацій України»: http://ecorezerv.ucoz.ua/load/0-0-0-0-1 (сторінка відкривається після авторизації). Розміщуйте презентаційні та контактні відомості про Вашу організацію.

    Після реєстрації на сайті по домовленості з адміністратором Ви маєте можливість на отримання статусу «Керівник проекту» та активацію функції використання HTML тегів при додаванні матеріалів.

    На форумі надавайте пропозиції щодо назви, структури та дизайну сайту. Разом ми створимо дійсно ефективний ресурс.
    Бажаємо успіху та творчого натхнення!


    Будемо разом - переможемо!
     
    ПВПДата: Воскресенье, 20.09.2009, 14:18 | Повідомлення # 25
    800-1200
    Група: Керівник проекту
    Повідомлень: 856
    Репутація: 13
    Статус: Оффлайн
    Ще одна пропозиція (можливо запитання)
    На сьогодні різні петиції, звернення, вимоги (різні документи під якими необхідно зібрати підписи) зявляються або в розділі "Новини", або "Публікації".
    Можливо створити окремий розділ, або форум для таких документів. Не залежно від теми документу, а просто для тих матеріалів, які передбачають збір підписів.


    vprystupa@inko.lviv.ua
     
    Форум » Удосконалення сайту » Удосконалення сайту » Дизайн и структуризация сайта (Что нужно добавить, а что убрать?)
    • Сторінка 1 з 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • »
    Пошук:

    Авторське право належить керівникам проекту та авторам матеріалів © 2024
    Сайт управляється системою uCoz